O włos Katarzyny Bondy - nowa książka i nowa seria! O włos Katarzyny Bondy

Polska królowa kryminału odwróciła wzrok od psychologa śledczego Huberta Meyera, by stworzyć nową postać, którą z pewnością pokochają jej czytelnicy. Tak powstała najnowsza książka, a tym samym jej nowa seria kryminalna z detektywem Jakubem Sobieskim w roli głównej. Powieść O włos Katarzyny Bondy w księgarniach pojawi się już 23 marca. Wydawca zachęca do sięgnięcia po lekturę intrygującym hasłem: Nie ma pięknych zbrodni. Są tylko piękne ofiary. Co się za tym kryje?

O włos Katarzyny Bondy Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

O włos Katarzyny Bondy

O włos Katarzyny Bondy już w marcu trafi w nasze ręce. W związku z informacją o zbliżającej się premierze pisarka na swoim Facebook’owym profilu napisała m.in.:

(…) Zapraszam Państwa do świata, gdzie kłamstwa i przemoc, są normą. Spędziłam trochę czasu, by udokumentować rzeczywistość, którą opisuję w pierwszej części przygód Jakuba Sobieskiego. Mam nadzieję, że to, co znalazłam, zaskoczy Was i rzuci nowe światło na temat współczesnej prostytucji. Wiele z opisywanych w książce historii wzorowanych jest na zdarzeniach autentycznych. Dla dobra fabuły zmieniłam okoliczności i nieco zmniejszyłam dawkę zła, ale i tak to jest rodzaj torpedy. Więcej na spotkaniach autorskich, w wywiadach i może na lajfach na Instagramie (czy mielibyście ochotę? 🙂 Mam nadzieję, że polubicie moich nowych bohaterów: Jakuba Sobieskiego i Adriannę Kowalczyk. Z niecierpliwością czekam na Wasze pierwsze wrażenia.

O czym zatem jest jej nowa powieść?

O włos Katarzyny Bondy – zarys fabuły

W Lesie Kabackim zamordowano dwie młode dziewczyny. Zwłoki były tak zbezczeszczone, że nawet funkcjonariusze policji,  którzy widzieli już niejedno, nie mogą uwierzyć w rozmiar tego bestialstwa. Podczas przeczesywania okolicy śledczy znaleźli coś jeszcze. Przewiązany zieloną wstążką kosmyk blond włosów. Szybko okazuje się jednak, że nie należy on do żadnej z ofiar. Wiadomo jednak, że to cenny dowód w sprawie. Podejrzany jest Kosiarz z Kabat, który od dawna sieje postrach przede wszystkim wśród pracownic agencji towarzyskich. To ich życie ma dla niego najmniejszą wartość. Jednak świat prostytucji jest zamknięty dla policji. Dlatego też do akcji nieformalnie wkracza detektyw Jakub Sobieski. 

Wszystkie tropy prowadzą w przeszłość do pewnej niewyjaśnionej zbrodni. I wszystko wskazuje na to, że morderca znowu zapragnął krwi. Miejmy nadzieję, ze młody śledczy wytropi sprawcę, zanim ten odbierze życie kolejnej kobiecie.

Książkę O włos Katarzyny Bondy możesz zamówić w tym miejscu.

Czytaj także: