KryminałZapowiedzi i nowości

Klatka dla niewinnych – Hubert Meyer po raz piąty! Nowość od Bondy

Klatka dla niewinnych - Hubert Meyer po raz piąty! Nowość od Bondy

Niedługo do księgarń trafi Klatka dla niewinnych – Hubert Meyer wraca i z pewnością znów będzie miał pełne ręce roboty… W jakie kryminalne zagadki tym razem wplątała swojego bohatera Katarzyna Bonda? Premiera książki już w lipcu! Więcej informacji znajdziecie poniżej.

Klatka dla niewinnych - Hubert Meyer po raz piąty! Nowość od Bondy

Klatka dla niewinnych – Hubert Meyer powraca!

Wydawało się, że to zaledwie wczoraj, no może kilka dni temu pisaliśmy na naszym blogu o nowej książce Katarzyny Bondy pt. Nikt nie musi wiedzieć… A tymczasem minęło już parę miesięcy i dziś mam dla Was wieści o premierze kolejnego tomu serii o Hubercie Meyerze! Co wiemy o fabule najnowszego kryminału?

Znany profiler udaje się do Warszawy na prośbę prokurator Weroniki Rudy. Prawniczka mierzy się z wyjątkowo skomplikowaną sprawą.

Lata temu w stolicy doszło do brutalnego morderstwa: Róża Englot zginęła po czterdziestu trzech ciosach nożem. Przy jej ciele zabójca zostawił tajemniczy klucz.

Teraz, gdy mąż zamordowanej kończy odsiadywać wyrok za to bestialskie zabójstwo, dochodzi do kolejnej zbrodni. Ktoś najprawdopodobniej wypchnął przez balkon teściową Englota – kobieta zginęła na miejscu po upadku z 7. piętra. Rudy podejrzewa, że było to zabójstwo na tle finansowym i że winnym jest zięć ofiary. Do zdarzenia doszło gdy Englot był na przepustce, jednak prokurator nie ma dowodów, na podstawie których można byłoby postawić mu zarzuty.

Meyer angażuje się w rozwikłanie zagadki, działając po swojemu: szybko, niekonwencjonalnie i profesjonalnie. Nie spodziewa się jednak, że wpadnie w poważne kłopoty i sam stanie się podejrzanym… Czy profiler wyjdzie z tego cało? O tym przekonamy się już w lipcu!

Katarzyna Bonda Klatka dla niewinnych

Klatka dla niewinnych Katarzyny Bondy  kiedy premiera?

Klatka dla niewinnych będzie miała premierę już 28 lipca 2021 roku. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Muza.

Najnowszy kryminał Katarzyny Bondy znajdziecie POD TYM LINKIEM.

Hubert Meyer – piąty tom serii o profilerze

Jeśli jeszcze nie czytaliście poprzednich części serii o psychologu Hubercie Meyerze, to poniżej znajdziecie dotychczas wydane tomy cyklu:

***

Na koniec pytanie do Was – czytaliście Nikt nie musi wiedzieć? Czekacie na kontynuację? Dajcie znać w komentarzach!

Zobacz także: