Nowa powieść Radosława Lewandowskiego Wikingowie. Topory i sejmitary – już dostępna w sprzedaży! To z pewnością wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów tej historyczno-przygodowej serii, która skradła serce niejednego czytelnika. Warto wspomnieć, że to już trzecia część cyklu autorstwa Radosława Lewandowskiego. Czego tym razem mogą spodziewać się odbiorcy?

Nowa powieść Radosława Lewandowskiego: Wikingowie i ich losy

Lewandowski po raz kolejny udowadnia, że jego talent to nie kwestia przypadku. Najnowsza powieść to trzymająca w napięciu historia krwawej walki o rodzinę i sprawiedliwość. Młody bohater zostaje rzucony w sam środek brutalnej rzeczywistości średniowiecznej Europy, w której próbuje się odnaleźć. Nie jest to jednak łatwe, zwłaszcza gdy obowiązuje zasada „zabij albo giń”. Chodzi oczywiście o Oddiego Asgotssona, który po śmierci ojca przejmuje dowodzenie i postanawia powrócić do ojczyzny. A kiedy dowiaduje się o tragicznym losie, jaki spotkał jego matkę i siostrę, po raz kolejny rusza w daleką wyprawę. Chęć zemsty kieruje go do Konstantynopola. Bohater liczy na to, że tam właśnie odnajdzie winowajcę i ostatecznie pomści rodzinę.

Nowa powieść od Radosława Lewandowskiego to mistrzowskie połączenie beletrystyki z historycznymi faktami. Dzięki temu czytelnik ma okazję zapoznać się z niezwykle sugestywnym i żywym obrazem wydarzeń, które mogły mieć rzeczywiście miejsce. Przekonajcie się sami, że konfrontacja Północy ze Wschodem jeszcze nigdy nie była przedstawiona w tak wiarygodny i dynamiczny sposób.

Książki z całej serii znajdziecie poniżej. Gorąco polecamy!

Tom I – Wikingowie. Wilcze dziedzictwo.

Tom II – Wikingowie. Najeźdźcy z północy.

Tom III – Wikingowie. Topory i sejmitary.