PolecamyPromocje

Wyprzedaż książek 2017 – rusza Summer Sale!

czytanie na plaży

Źródło: ELLADY

Lato to doskonały czas na czytanie i to nie tylko na własnej kanapie czy w łóżku. 🙂 Teraz w grę wchodzą pociągi, plaże i wiele innych pięknych miejsc. Najnowsza promocja TaniaKsiazka.pl to wyprzedaż książek na dużą skalę i 2000 produktów z rabatem wielkości nawet 50%! Spieszcie się, żeby nikt Was nie uprzedził, bo lista egzemplarzy z największą zniżką jest ograniczona! Czas trwania promocji – do końca lipca, chyba że wszystkie książki znikną wcześniej. 🙂

Wyprzedaż książek 2017 – 2000 produktów

Znacie to uczucie. Książka w ręku, mrożona kawa lub herbata, powiew morskiego powietrza, miły przyjemny cień i oczywiście Wy. To wszystko wkrótce się zdarzy. Oczywiście morze można zamienić na jezioro czy rzeczkę, a nawet ławkę w parku. Grunt to wolny czas, ładna pogoda i miłe otoczenie, a o takie elementy nietrudno na wakacjach. Usiądźcie więc spokojnie i wybierzcie książki na lato. TanioKsiążkowa promocja obejmuje 2000 produktów, a wśród nich znajdziecie książki z niemal każdego gatunku, od romansów po biografie. Do tego dochodzą też puzzle, dla miłośników i fanów tego niezwykle produktywnego sposobu na spędzanie czasu.

Wyprzedaż książek 2017 – fiction, non-fiction, niemal każdy gatunek

Tolkien - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!

Zwróćcie szczególną uwagę na dział z przewodnikami. Znajdziecie go w kategorii: Podróże i turystyka. A tam: nie tylko przewodniki po egzotycznych, wakacyjnych miejscach, ale także relacje z podróży takich znakomitości jak: Wojciech Cejrowski czy Beata Pawlikowska. Niektóre np. Blondynka u szamana Beaty Pawlikowskiej są dostępne w wersji kieszonkowej, żeby można je było bez nadmiernego obciążenia, mieć zawsze przy sobie. Jeszcze inne, takie jak: Atlas Śródziemia Karen Fonstad Wynn, nie są przewodnikami po prawdziwym świecie, ale tym… magicznym.

Diamentowa góra - sprawdź na taniaKsiazka.pl!

Oczywiście musicie koniecznie zaopatrzyć się w tytuły z półki fiction. Tutaj macie cały ogrom wspaniałych książek do wyboru. Lista aż pęka od bestsellerów i polecanych książek. Diamentowa góra Cecily Wong to nie tylko jedna z nich, ale książka z rabatem wielkości 47%. Zabierze Was prosto do Chin, w objęcia starożytnej klątwy. Z kolei Gracz Vi Keeland to rewelacyjny tytuł z półki powieści erotycznych, również bardzo wysoko przeceniony.

Wyprzedaż książek 2017 – wiele hitów

Z kolei Był sobie pies W. Bruce Camerona to niekwestionowany bestseller tego roku. O tej książce mówili wszyscy, czytały ją tysiące osób, przy okazji nie hamując potoku łez. Ta książka to fenomen, który rozczulił serca fanów na całym świecie, a opowiada o psie, którego uczucie do swojego Pana przetrwało nawet śmierć. Ten tytuł został przeceniony aż o 50%!

Oczywiście lato to także doskonały moment na czytanie kryminałów. Kiedy zaszyjemy się gdzieś na plaży, a wokół panuje pozorny spokój, w naszej książce… leje się krew. I wtedy pojawia się jeden człowiek lub dwoje ludzi, którzy łącząc ze sobą elementy misternie uknutej zbrodni, zapewniają nam rozrywkę w iście przestępczym klimacie. Na TanioKsiążkowej promocji znalazło się bardzo dużo kryminałów, w tym pakiet rewelacyjnej Katarzyny Bondy: Pakiet Pochłaniacz, Okularnik, Lampiony.

Przeglądajcie promocyjną listę i wybierzcie Wasze książki na lato. Zniżki do 50% nie pojawiają się codziennie!

Promocyjną listę znajdziecie W TYM MIEJSCU.

summer sale