Bonda szykuje nową książkę

Katarzyna Bonda obecnie zwiedza Polskę w związku z trasą autorską, podczas której spotyka się ze swoimi czytelnikami. Jak z pewnością orientują się jej fani, pisarka ostatnio wydała książkę pt. Motyw ukryty przy współpracy ze znanym, polskim profilerem policyjnym. Ponadto do sprzedaży niedawno trafił zbiór opowiadań, współtworzony z innymi pisarzami pt. Opowiem ci o zbrodni, który nawiązuje do słynnego programu na Crime+ Investigation Polsat. Tymczasem powieść pt. Miłość leczy rany pojawiła się w tamtym roku. W związku z tym czytelnicy z niecierpliwością wyczekują informacji, dotyczących najnowszych projektów. I ostatnio uśmiechnął się do nich los, ponieważ Bonda szykuje nową książkę. Informacje te pojawiły się właśnie podczas jednej z takich autorskich wypraw pisarki.

Bonda szykuje nową książkę

Fot. Witalis Szołtys, źródło: facebook.com/MuzeumGornoslaskiewBytomiu

Bonda szykuje nową książkę – co wiemy?

Katarzyna Bonda, przy okazji autorskiej trasy i spotkań z czytelnikami, odwiedziła Muzeum górnośląskie w Bytomiu. O fakcie tym instytucja pochwaliła się na jednym ze swoich profili w mediach społecznościowych. Oto co napisali:

Dziś w Muzeum Górnośląskim w Bytomiu gościliśmy Katarzyna Bonda, która przyglądała się kulturze Górnoślązaków. Konsultacje z Działem Etnografii oraz zwiedzanie stałej wystawy etnograficznej były częścią przygotowań do jej nowej książki.

W związku z tym nie pozostają żadne wątpliwości, że przy okazji spotkań z fanami, pisarka przygotowuje się do nowego projektu. Ponieważ przeprowadzony research dotyczył kultury ludowej Górnego Śląska, można przypuszczać, że to właśnie w tej dziedzinie będzie poruszała się pisarka w najnowszej powieści. Gdyby tak się stało, będzie to już kolejna historia, której fabuła związana będzie ze Śląskiem.

Przed autorką jeszcze kilka kolejnych spotkań z czytelnikami, m.in. w Grudziądzu, Międzyrzeczu czy Zduńskiej Woli. Więcej informacji o tych wydarzeniach znajdziecie na jej facebookowym profilu. Trasę zakończy spotkanie we Wrocławiu na Międzynarodowym Festiwalu Kryminału. Kto wie, może to właśnie tam autorka zdradzi coś więcej na temat najnowszego projektu?

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne informacje. Tymczasem jeśli interesują Was książki Katarzyny Bondy, zajrzyjcie tutaj. I dajcie znać, czy mieliście okazję spotkać się z autorką!