Zlot Fanek Niegrzecznych Książek Zlot fanek niegrzecznych książek

Czy są wśród nas miłośniczki literatury erotycznej  i książek o miłości? Mam dla Was doskonałą wiadomość! Podczas trwających TargówKsiążkiOnline vol. 3 organizowanych przez księgarnię internetową TaniaKsiazka.pl, a które to tym razem przybrały formę Wyprawy Czytelników Online, już dziś rozpoczął się Zlot fanek Niegrzecznych Książek! W tym dwudniowym evencie będącym częścią WyCzytOnu możecie uczestniczyć z każdego miejsca w Polsce i na świecie! Wystarczy do tego laptop, komputer, tablet lub smartfon. Siedząc w domu, w pracy, w pociągu, czy autobusie możesz wziąć udział w rozgrzewających rozmowach m.in. o gorących książkach i zdobywać nagrody. Koniecznie zobacz, co tym razem wydarzy się podczas najbardziej pikantnego wydarzenia w sieci!

Zlot fanek Niegrzecznych Książek Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Zlot Fanek Niegrzecznych Książek

Pierwszy Zlot fanek Niegrzecznych Książek odbył się „dawno, dawno temu, kiedy to wszyscy ludzie mogli jeszcze swobodnie spotykać się ze sobą, bez ograniczeń” i ściągnął piękną liczbę kobiet zaczytanych w romansach. Druga edycja przypadła już na trudny czas pandemii koronawirusa i ograniczyła spotkanie miłośniczek erotyków do przestrzeni wirtualnej. Jednak mimo tego, że czytelniczki lektur z pieprzykiem nie spotkały się twarzą w twarz, to wydarzenie również cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Czy trzeci Zlot fanek Niegrzecznych Książek, po raz kolejny organizowany całkowicie online, i tym razem przyciągnie dużą liczbę zainteresowanych? Nie mam co do tego żadnych wątpliwości! Przecież doskonale wiadomo, jak silna jest społeczność Niegrzecznych ;). Ty też pewnie się wybierasz, tzn. wchodzisz na Facebooka!

Zobacz, co Cię czeka w ciągu dwóch najbliższych dni, od 20 do 21 maja, w trakcie trwania zlotu:

CZWARTEK, 20 maja

11:00 – LIVE z Kingą Litkowiec, Agnieszką Lingas-Łoniewską i Moniką Skabarą (panel dyskusyjny)
13:00 – 10 pytań do… spowiedź autorek niegrzecznych książek
15:00 – Czyje to biurko? (wideo)
17:00 – LIVE: Aleksandrą Puciłowską, Natalią Dziadurą (panel dyskusyjny)
19:00 – LIVE z Vi Keeland

PIĄTEK, 21 maja

11:00 – LIVE: Test wiedzy o Niegrzecznych Książkach
13:00 – Okiem grafika – projektowanie okładki (wideo)
17:00 – LIVE z T.M. Frazier 
19:00 – LIVE z Laurelin Paige 

Tu warto zajrzeć:

Zobacz pełny harmonogram czytelniczych atrakcji WyCzytOnu, czyli Wyprawy Czytelników Online, żeby nie przegapić innych interesujących wydarzeń!

Zobacz także: