Znajdę cię, córeczko - debiut Doroty Glicy Znajdę cię córeczko

Wydawnictwo Filia ma nosa do debiutujących pisarzy. Ostatnio bowiem wydana przez nie powieść pt. Narzeczona nazisty autorstwa Barbary Wysoczańskiej zdobyła tytuł Książki Roku 2021 w kategorii „Debiut” w plebiscycie Lubimyczytac.pl. A to nie jedyne wyróżnienie przyznane tej publikacji od momentu premiery. Czy thriller psychologiczny Znajdę cię, córeczko Doroty Glicy wydany w ramach serii Mroczna strona, powtórzy ten sukces? My trzymamy kciuki. Powieść jest w księgarniach od 9 marca, dlatego nie musicie czekać, by złapać swój egzemplarz.

Znajdę cię, córeczko Szukaj na TaniaKsiazka.pl >>

Znajdę cię, córeczko – 

Znajdę cię, córeczko to porywający debiut Doroty Glicy, której nazwisko od teraz na pewno przez długi czas będziemy odmieniać przez wszystkie przypadki. Główną bohaterką jej powieści jest Alicja, która aż za dobrze wie, że wystarczy pięć minut, by stracić wszystko: szczęśliwe i zgodne małżeństwo, idealnie poukładane życie i… ukochaną córkę.

Jak doszło do tego, że życie kobiety w jednej chwili zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni? Podczas pobytu na plaży w ramach rodzinnych wakacji nad Bałtykiem nagle ginie jej dwuletnie dziecko, Marysia. Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, nasuwa się tylko jeden wniosek: dziewczynka utopiła się w morzu. Wszyscy twierdzą, że nie żyje, pomimo że jej ciało nie zostało odnalezione. Ta ogromna tragedia uderza w rodziców, którzy teraz muszą zmierzyć się nie tylko z bólem po stracie dziecka, ale również z tajemnicami, wyłażącymi na światło dzienne. I z okrutnym hejtem, który jak lawina spada na nich ze strony bezlitosnych internautów.

Alicja nie potrafi pogodzić się z tym, co się stało. Popada w coraz głębszą depresję, a nawet podejmuje próbę samobójczą. Trzy lata później odzyskuje jednak utraconą nadzieję. Przypadkiem potyka dziewczynkę, która łudząco przypomina jej zaginioną córeczkę. Czy to Marysia, czy może stęskniony umysł płata jej figla? Kobieta ma silne przeczucie, że to ona. I poruszy niebo i ziemię, by udowodnić, że intuicja jej nie zawodzi.

Książkę Znajdę cię, córeczko możecie zamówić w tym miejscu.

Czytaj także: