Zwiastun filmu 365 dni – sprawdźcie!

Zwiastun filmu 365 dni udostępniła na jednym ze swoich profili w mediach społecznościowych sama Blanka Lipińska. Tym samym autorka książki, na której podstawie powstał film, podgrzewa atmosferę na niecały miesiąc przed premierą.

Zwiastun filmu 365 dni – sprawdźcie!

Trailer ekranizacji wzbudził już wiele emocji i kontrowersji, ponieważ nie brakuje w nim odważnych scen i nagości. Podobnie ma się sprawa w przypadku bardzo „odważnego” plakatu promującego produkcję. W sieci można spotkać opinie, że plakat deprawuje. Z drugiej strony pojawiają się także głosy zachwytu. W końcu sama książka to powieść erotyczna, która – podobnie jak przed laty 50 twarzy Greya – nie bez przyczyny stała się bestsellerem. „Polski Grey” cały czas cieszy się ogromnym zainteresowaniem czytelniczek.

Zwiastun filmu 365 dni – zapowiedź oraz kilka słów o filmie

W ekranizacji wystąpią m.in.: Magdalena Lamparska, Natasza Urbańska, Grażyna Szapołowska oraz Tomasz Stockinger. W roli Laury zobaczymy Annę Marię Sieklucka, z kolei w Massimo wcieli się Michele Morrone. Film 365 dni wyreżyserowała Barbara Białowąs, a autorem zdjęć jest Bartek Cierlica. Premiera produkcji będzie mieć miejsce 7 lutego bieżącego roku.

O czym opowiada sama historia? Laura Biel, dyrektorka sprzedaży w luksusowym hotelu, nie ma szczęścia w miłości. W swoje 29 urodziny wraz z przyjaciółmi i partnerem, z którym już od dłuższego czasu się nie dogaduje, leci na Sycylię. Ma być to ostatnia próba ratowania związku. Bohaterka jednak nie przypuszcza, że los na jej drodze postawi niebezpiecznego, a jednocześnie nieziemsko przystojnego przywódcę sycylijskiej mafii. Mężczyzna porywa Laurę i więzi, dając jej 365 dni na to, by kobieta go pokochała.

W całym filmie z pewnością nie zabraknie nagości i odważnych scen erotycznych. Zwiastun daje nam to jasno do zrozumienia. 😉

Książka pt. 365 dni doczekała się przecież kontynuacji. W skład serii wchodzą trzy powieści. W związku z tym można przypuszczać, że również one doczekają się ekranizacji.

Zwiastun filmu 365 dni prezentujemy poniżej. Natomiast tutaj znajdziecie całą serię, stworzoną przez Blankę Lipińską. Koniecznie dajcie nam znać, czy czytaliście te książki oraz, czy zamierzacie wybrać się do kina na film. Jesteśmy bardzo ciekawi waszych opinii!