Christopher Robin

Zwiastun filmu Christopher Robin to nie lada gratka dla wszystkich miłośników przygód kultowego już misia, Kubusia Puchatka. Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że trwają prace nad wspomnianym projektem. Dziś mamy przyjemność zaprezentować Wam pierwszy zwiastun filmu, na który czekają z niecierpliwością miliony odbiorców na całym świecie. Zapowiedź udostępniło Walt Disney Studios i przyznajemy szczerze, że już nie możemy doczekać się pełnometrażowego projektu. Film o jednym z najsympatyczniejszych misiów w gwiazdorskiej obsadzie ma ogromne szanse stać się kinowym hitem. W główną postać wcieli się Ewan McGregor, a obok niego widzowie ujrzą także: Hayley Atwell, Mark Gatiss i Bronte Carmichael.

Zwiastun filmu Christopher Robin. Książek o przygodach Kubusia Puchatka szukaj na taniaKsiażka.pl!

www.waltdisneystudios.com

 Zwiastun filmu Christopher Robin oraz kilka słów o fabule

Tytułowy chłopiec to nie kto inny jak Krzyś z książek o przygodach Kubusia Puchatka. Z pewnością wielu z Was orientuje się, że Christopher Robin to syn twórcy słynnych bajek, A.A. Milne’a. To właśnie dla pierworodnego autor tworzył kultowe przygody Misia o Bardzo Małym Rozumku, które ostatecznie pokochali Czytelnicy na całym świecie.

Głównym bohaterem filmu jest właśnie Christopher Robin – obecnie dorosły mężczyzna, zmagający się z prozą dnia codziennego. Ma na utrzymaniu rodzinę i właśnie dowiedział się od szefa, że najbliższy weekend będzie musiał spędzić w pracy. Tym samym nie wyjedzie z żoną i córką na długo planowany wypoczynek. To jednak nie koniec zmartwień. Już wkrótce, podlegającym mu pracownikom zostaną obcięte pensje.

Christopher Robin siedzi załamany w parku i pogrąża się w mało optymistycznych myślach. To właśnie wtedy tuż za nim pojawia się Kubuś Puchatek i reszta znanych przyjaciół z dzieciństwa. Bowiem tym razem to nie Krzyś udaje się do świata wyobraźni. Znana paczka ze Stumilowego Lasu musi wejść do naszego świata, by pomóc zagubionemu mężczyźnie. Chcą, by ich przyjaciel odnalazł w sobie kochającego i zabawnego chłopca, który, jak głęboko wierzą, wciąż znajduje się w głębi jego serca.

Reżyserią filmu zajął się Marc Forster. Za scenariusz odpowiadają Tom McCarthy, Alex Ross Perry i Allison Schroeder. Warto tutaj również wspomnieć, że historia oparta jest na książkach A.A. Milne’a, jednak nie jest to ekranizacja żadnej z nich.

Wszystkie książki pisarza znajdziecie tutaj. Natomiast zwiastun filmu pt. Christopher Robin znajdziecie poniżej: