Jakiś czas temu informowaliśmy, że powieść Syn autorstwa Philippa Meyera doczeka się ekranizacji w postaci serialu. Teraz mamy przyjemność zaprezentować wam zwiastun owej produkcji. Znamy też kilka nowych szczegółów. Zaciekawieni? Koniecznie czytajcie dalej!

Syn – epicka opowieść o amerykańskim Zachodzie

Filmowa produkcja nosi taki sam tytuł, jak powieść. Polscy widzowie będą mieli okazję zapoznać się z obrazem już 11 maja 2017 roku. Nad całością projektu czuwa AMC Studios i Sonar. Zaś w głównej roli ujrzymy Pierce’a Brosnana.

Cały serial ma składać się z 10 odcinków. Będzie to aż trzy pokoleniowa saga, opowiadająca o amerykańskim Zachodzie. Głównymi bohaterami są członkowie teksańskiej rodziny McCulloughów. Na ich historię składa się niemal 150 lat, w ciągu których umiejscowiona została akcja całej powieści. To niezwykle fascynująca podróż od XIX-wiecznych najazdów Komanczów do XX-wiecznego boomu naftowego.

Jak już wspomnieliśmy, w rolę głównego bohatera Elie McCullough, seniora rodu wcieli się Brosnan. Tuż obok niego widzowie będą mieli okazję ujrzeć Henryego Garretta, który zagra najstarszego syna – Petea oraz Sydney Lucas odgrywającą rolę prawnuczki – Jeannie.

Syn to niezwykle pasjonująca opowieść o długiej i trudnej drodze, jaką musiał pokonać owy ród, by zyskać tytuł najpotężniejszej i najbogatszej rodziny w Teksasie. Wszystkim miłośnikom wciągających historii polecamy książkę, którą znajdziecie tutaj. Zaś poniżej przedstawiamy wam obiecany zwiastun serialu: