Zwiastun W głębi lasu

Zwiastun W głębi lasu jest już dostępny w sieci, a my z chęcią się nim z Wami podzielimy. Na produkcję czeka z pewnością wielu miłośników twórczości Harlana Cobena. W związku z tym warto przypomnieć, że serial to oryginalna polska produkcja dla Netflix, oparta na książce mistrza kryminału. Tym samym, jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tego pisarza, to doskonała okazja, by nadrobić zaległości. Tymczasem my przechodzimy do kolejnych szczegółów i z radością podrzucamy Wam oficjalny zwiastun produkcji!

Zwiastun W głębi lasu

Zwiastun W głębi lasu oraz kilka słów o produkcji

Za reżyserię serialu odpowiedzialni są Leszek Dawid i Bartosz Konopka. Na ekranach pojawią się m.in.: Agnieszka Grochowska, Grzegorz Damięcki, Arkadiusz Jakubik czy Cezary Pazura. Premiera produkcji zapowiadana jest na 12 czerwca 2020 roku, czyli już całkiem niedługo.

O czym opowiada sam serial? Widzowie mogą liczyć na dwa wymiary czasowe tej historii – 1994 oraz 2019 rok. Głównym bohaterem jest warszawski prokurator, Paweł Kopiński. Minęło wiele lat od chwili, kiedy jego siostra zaginęła w tajemniczych okolicznościach na letnim obozie. Mimo upływu czasu mężczyzna nie potrafi pogodzić się z jej stratą. Wkrótce policja odnajduje ciało, a śmierć ofiary może być powiązana ze zniknięciem dziewczyny. Istnieje duża szansa, że w końcu dojdzie do przełomu w śledztwie. Ponieważ według śledczych ofiara to chłopiec, który 25 lat temu zniknął bez śladu wraz z siostrą Pawła. Sprawa jednak nie jest taka prosta. Rodzinne tajemnice, skrywane głęboko, po wyjściu na światło dzienne mogą zrujnować wszystko to, co Kopiński budował skrupulatnie przez lata.

Poniżej prezentujemy wam obiecany zwiastun W głębi lasu. Przypominamy, że serial pojawi się na platformie Netflix już 12 czerwca bieżącego roku. Koniecznie dajcie nam znać, czy macie zamiar go oglądać. Dodamy jeszcze, że produkcja przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi kryminalnych produkcji z nutą thrillera w tle. Tymczasem wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z twórczością Harlana Cobena, odsyłamy tutaj.