Ciekawostki o książkach

Alter Manes – Nowe wydawnictwo na horyzoncie!

Wydawnictwo Alter ManesZlokalizowaliśmy nowego wydawcę na horyzoncie – Wydawnictwo Alter Manes. W sieci istnieje już strona internetowa,  na której wydawnictwo zdradza parę szczegółów odnośnie swoich planów i formy działalności.

Misją wydawnictwa Alter Manes jest umożliwienie nieodkrytym dotąd talentom literackim oraz artystycznym pojawienia się w sercach oraz umysłach czytelników, słuchaczy i widzów. Wydawca również wyjawia, iż będzie wydawać tytuły literatury grozy oraz sci-fi.

Pierwszą książką, jaka zostanie wydana nakładem wspomnianego wydawnictwa będzie zbiór opowiadań „Koszmar spoza granicy snów – Horror na Roztoczu”. Premiera zapowiedziana jest na 5 kwietnia 2014. Oto opis pozycji:

Czy zdarzyło Ci się kiedyś mieć przerażający sen?
Ale taki naprawdę przerażający…

Koszmar!

Pomysłodawcy tego projektu zdarzyło się mieć takich wiele. Męczony koszmarami w pewnym momencie postanowił zacząć je zapisywać. Na początku nie radził sobie z tym najlepiej, jednak z czasem wypracował skuteczną metodę. W ten właśnie sposób stworzył katalog koszmarów. Ale było mu mało.

Pewnego dnia napisał do naszego wydawnictwa z pytaniem: Czy bylibyśmy zainteresowani rozwinięciem jego katalogu i stworzeniu książki na podstawie jego snów. Zakrzyknęliśmy chórem: Jasne! i zabraliśmy się do pracy.

Zdajemy sobie sprawę jak ciężko przebić się młodemu twórcy z rozpowszechnianiem własnego dzieła, dlatego postanowiliśmy zebrać całą grupę twórców. Nasz zespół wciąż się rozwija, więc może miejsce czeka także na Ciebie.

Kiedy grupa była gotowa, rozesłaliśmy do jej członków skrypty z zapisami snów i wtedy zaczęła się prawdziwa magia!

Opowiadania i ilustracje zaczęły napływać, a twórcy przesyłać do nas podziękowania za to, że daliśmy im szansę. Jak moglibyśmy postąpić inaczej – przecież to nasza misja.

W konsekwencji tych wszystkich zdarzeń, dzięki wspaniałym artystom i współpracownikom już niedługo będziemy mieli przyjemność zaprezentować nasze pierwsze dziecko. Koszmar spoza granicy snów – Horror na Roztoczu.

A w nim 21 mrożących krew w żyłach opowiadań, liczne ilustracje i porządna dawka grozy, która opanowuje Roztocze.

Wszystkie koncepcje pochodzą z jednego umysły, ale każde opowiadanie jest inne. Doprawione niepowtarzalnością autorów i rewelacyjnymi ilustracjami.

Już niedługo Roztocze zadrży w przerażeniu, bo Koszmar się zbliża…

Źródło: Oficjalna strona Wydawnictwa Alter Manes – altermanes.pl