Czerwcowe zapowiedzi komiksowe 2022

Jesteście ciekawi, jak prezentują się czerwcowe zapowiedzi komiksowe 2022? Sprawdźcie jakie tytuły przygotowali dla nas wydawcy!

Czerwcowe zapowiedzi komiksowe 2022

Ekspozytura Rygor. Goście hotelu Arago szukaj na TaniaKsiazka.pl

Ekspozytura Rygor. Goście hotelu Arago

Historia szpiegowskiej organizacji Rygor to inspirowana faktami komiksowa opowieść o determinacji, odwadze i sprycie. Jej akcja dzieje się latem 1941 roku w stolicy francuskiej kolonii w Afryce Północnej i opowiada o ludziach Słowikowskiego, którym udało się stworzyć siatkę wywiadowczą obejmującą tereny od Maroka po Libię, mając za przykrywkę… fabrykę płatków owsianych.

Co ciekawe, komiks swoim patronatem objęła Agencja Wywiadu, która w tym roku świętuje swoje 20-lecie działania.

PREMIERA: 01 czerwca

Czerwcowe zapowiedzi komiksowe 2022: Wojna Światów. Komiksu szukaj na TaniaKsiazka.pl

Marvel Fresh: Wojna światów

Tylko jeden z Dziesięciu Światów oparł się czarnoksiężnikowi Malekithowi Przeklętemu. Ostatecznie jednak obrońcy Midgardu, królestwa superbohaterów i ludzi zostali zepchnięci do defensywy. Bohaterom z pewnością nie pomaga fakt, że Thor, który jako jedyny mógłby je ocalić, utknął w krainie lodowych olbrzymów.

W obliczu zagłady do walki włączają się ziemscy superbohaterowie: Spider-Man, Daredevil, Punisher, Ghost Rider, Blade, Czarna Pantera, Wolverine oraz wielu innych. Czy zdołają powstrzymać inwazję mrocznych elfów i położyć kres okrucieństwom szalonego maga?

PREMIERA: 01 czerwca

Komiks Avengers. Wojna Światów znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Marvel Fresh: Avangers. Wojna światów. Tom 4

Malekith Przeklęty dotarł na Ziemię, a jego okrutne armie obległy Górę Avengers. Jednak najpotężniejsi ziemscy bohaterowie nie zamierzają poddać się bez walki!

Odmieniony agent Coulson wyśle do obrony Ziemi własną drużynę superbohaterów, a Tony Stark trafi do miejsca bardzo, bardzo odległego od domu. Blade stawi czoło superżołnierzom korporacji Roxxon, zaś She-Hulk zmierzy się nie tylko z trollami, ale i z własną legendą. Czy mimo złączenia sił uda im się odeprzeć przeważające siły szalonego elfa?

PREMIERA: 01 czerwca

Komiks Marvel Classic: Thor znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Marvel Classic: Thor

Gromowładny bóg i książę upadłego Asgardu, powraca na ukochaną Ziemię. Szuka bogów, którzy odrodzili się w ludzkim świecie, by wybudować dla nich nowy dom na amerykańskiej prowincji. Tylko czy prości ludzie z miasteczka Broxton zaakceptują ekscentrycznych Asgardczyków jako swoich nowych sąsiadów?

Jaki los czeka miejscowego chłopaka, który pokocha złotowłosą boginię? I co wydarzy się, gdy podstępny Loki postanowi zniszczyć marzenie Thora i raz na zawsze przegnać go z nowego domu?

PREMIERA: 01 czerwca

Sandman

Sandman. Zabawa w ciebie. Tom 5

Powitajcie kolejny tom jednej z najpopularniejszych i najbardziej uznanych powieści graficznych wszech czasów!

Gdy w murze oddzielającym realny świat od Śnienia pojawiają się pęknięcia, grupa młodych nowojorczyków zostaje wciągnięta przez szczeliny do dawno zapomnianego zakątka królestwa Króla Snów. Jest to miejsce zarówno niezwykle znajome, jak i niepokojąco wrogie.

Cykl Sandman to mroczna historia ludzkich kontaktów z Władcą Snów, istotą, która wprawdzie nie jest bogiem, ale ma władzę, o jakiej wielu bogów może tylko marzyć. W końcu sny kierują naszym życiem…

PREMIERA: 01 czerwca

Szkło, śnieg, jabłka i inne historie znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Szkło, śnieg i jabłka oraz inne historie

Jack od dziecka wierzył w potwory i do dziś prześladuje go jeden z nich – żarłoczny, monstrualny troll. Piętnastoletni Enn nie ma śmiałości do dziewczyn – i chyba jeszcze długo nie będzie miał po tym, jak na pewnej prywatce pozna grupę bardzo dziwnych piękności. Wdowa po królu postanawia pozbyć się swojej pasierbicy, ale czyni to nie dla władzy, a dla dobra poddanych…

Przenieście się w mroczny świat baśnowych historii snutych przez mistrzów komiksu, Neila Gaimana i Coleen Doran.

PREMIERA: 01 czerwca

Komiks Niezwykła maszyna. Doktor Aphra znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Niezwykła maszyna. Star Wars Doktor Aphra. Tom 2

Aphra salwuje się ucieczką, próbując zgubić wszystkich depczących jej po piętach łowców nagród. Nie będzie to jednak proste, poniewż wśród nich jest również rozgniewana była partnerka Aphry, Sana Starros, dla której sprawa ma wymiar osobisty.

Aphra nie może przechytrzyć Dominy ani uciec Sanie. Jaki zatem wybór jej pozostaje? Może znalezienie tajemniczej maszyny sprzed wieków, która zachwiałaby równowagę sił w galaktycznej wojnie domowej pomogłoby jej w tej rozpaczliwej sytuacji?

Poszukiwanie rozwiązania wiedzie Aphrę na Korelię, prosto pod próg domu Sany… Ale nie tylko zdeprawowana pani doktor upatrzyła sobie tę zdobycz! Teraz, gdy Klan Niepokonanych podąża ich śladem, Aphra i Sana znalazły się na kursie kolizyjnym z kolejnym groźnym łowcą. Jak z teg wybrną? Sprawdźcie sami!

PREMIERA: 15 czerwca

Młodość Blueberry'ego znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Młodość Blueberry’ego. Tom 3

Mamy rok 1864, a wojna secesyjna wciąż pustoszy Stany Zjednoczone. Mike Blueberry, bohater Dzikiego Zachodu, obmyśla plan uwolnienia wiernych towarzyszy broni z jenieckiej niedoli.  Oczywiście po drodze wplątuje się w kolejną szpiegowską aferę, a przy okazji poznaje piękną, ale bardzo niebezpieczną kobietę.

To nie wszystko – do gry wkroczy także tajne bractwo czyhające na życie prezydenta Lincolna! Czy młodemu porucznikowi uda się ocalić przyjaciół i uratować prezydenta?

PREMIERA: 15 czerwca

Rick and Morty. Długo i szczęśliwie szukaj na TaniaKsiazka.pl

Rick i Morty. Długo i szczęśliwie

Co tym razem czeka Ricka i Moty’ego? W najnowszym tomie przygód przeniosą się do baśniowego świata!

Kiedy Morty musi zakuwać do testu, Rick proponuje wykorzystanie swojego najnowszego wynalazku. W ten sposób wnuk ma błyskawicznie wchłonąć treść lektury Opowieści z Avalonii: Smutne baśnie dla niegrzecznych dzieci. Oczywiście tak jak zawsze, wszystko się komplikuje. Duet naszych bohaterów zostanie bowiem wciągnięty do świata książki, gdzie przeżyją przygody w wersji baśni braci Grimm odbite w krzywym zwierciadle.

Może ta przygoda pomoże też Morty’emu w przezwyciężeniu pewnego wstydliwego problemu w prawdziwym życiu?

PREMIERA: 15 czerwca

Batman Detective. Droga do zagłady znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Droga do zagłady. Batman Detective Comics. Tom 6

Droga do zagłady to ostatni już tom serii Batman Detective Comics w ramach Uniwersum DC. Czego możemy spodziewać się po emocjonującym finale serii?

Bruce Wayne w wyniku wojny Jokera stracił swój cały dobytek – rodzinną fortunę oraz dom. Zaczyna również przegrywać bitwę o serca i umysły mieszkańców Gotham. W tym samym czasie w mieście dochodzi do fali protestów przeciwko samozwańczym stróżom prawa.

Atmosferę podgrzewa kampania wyborcza byłego policjanta rannego podczas jednego z ataków Jokera, Christophera Nakano, kandydującego na burmistrza. Nadchodzi nowa era Gotham.

Jakby tego było mało, w mieście pojawia się tajemniczy nowy złoczyńca. Zwierciadło, bo tak ma na imię, podburza wszystkich do wyjścia na ulice i dąży do wszczęcia brutalnych starć, w których nie będzie wygranych.

PREMIERA: 15 czerwca

Batman Biały Rycerz przedstawia. Harley Quinn znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

DC Black Label: Batman Biały Rycerz przedstawia. Harley Quinn

Tajemniczy demiurg zwany Producentem po kryjomu kompletuje nową obsadę nowych złoczyńców. Główną rolę powierza ponętnej Gwiazdce, niegdyś aktorce, dziś seryjnej morderczyni, która mści się na gothamskich gwiazdach filmowych złotego wieku kina.

Jako że makabryczne zbrodnie Gwiazdki mogą kojarzyć się z dawnymi postępkami Jokera, dlatego też gothamska policja, zwraca się do Harley Quinn z prośbą o pomoc w rozwikłaniu zagadki. Sęk w tym, że Harley wciąż usiłuje odnaleźć się w nowej roli: samotnej matki wychowującej dzieci Jacka Napiera.

Powrót do przestępczego świata Gotham, mimo że tym razem po stronie tych dobrych, to nie tylko igranie z ogniem. To także konieczność konfrontacji z najgorszymi instynktami…

PREMIERA: 15 czerwca

Komiks Star Trek. Rok piąty znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Nic słabszego od człowieka. Star Trek. Rok piąty

Star Trek – Rok Piąty przedstawia finał ostatniej, pięcioletniej misji załogi statku kosmicznego U.S.S. Enterprise. Po odwiedzeniu obcych planet i rozwiązaniu niezwykłych, kosmicznych problemów załoga kapitana Jamesa T. Kirka wreszcie powróciła na terytorium Federacji.

Niemniej nie jest to już ta Federacja, którą opuścili przed pięcioma laty. Tym razem pora na to, by Kirk, Spock, Bones, Uhura, Sulu, Scotty i Chekov ujawnili straszliwe tajemnice i zmierzyli się z wyzwaniem, które może zagrozić powodzeniu ich całej pięcioletniej misji.

PREMIERA: 29 czerwca

Usagi Yojimbo. Księga 9

Usagi Yojimbo Saga. Tom 9

Pewnej nocy dojdzie do brutalnej zbrodni. Jej ofiarami padnie dwóch znamienitych samurajów, którzy dopiero co wrócili z odległego portu. Czy przywieźli coś niebezpiecznego i dlatego zostali zabici?

Ishida i Usagi rozpoczną zawiłe śledztwo, które zaprowadzi ich z dzielnicy magazynów, przez bandyckie zaułki, do książęcego pałacu i rezydencji kupca zajmującego się przemytem. Okaże się jednak, że afera sięga znacznie wyższych sfer władzy. Co więcej, może być związana z przenikaniem do Japonii obcej i zakazanej przez szogunat religii – chrześcijaństwa…

PREMIERA: 29 czerwca

Uncanny X-Men. Cyclops i Wolverine szukaj na TaniaKsiazka.pl

Marvel Fresh: Cyclops i Wolverine. Uncanny X-Men. Tom 2

X-Men zaginęli. Teraz jedyną nadzieją dla mutantów są Cyclops i Wolverine, którzy we dwóch muszą odbudować drużynę. Na dodatek muszą zrobić to w obliczu nieustannie rosnącej nienawiści do ich gatunku. Na drodze staną im nie tylko odwieczni wrogowie, ale i rządy wielu państw, próbujące na zawsze zniszczyć gen X.

Jakby tego było mało, na Ziemi wybucha wojna światów z czarnoksiężnikiem Malekithem, zaś działaniami grupy Cyclopsa i Wolverine’a zaczął interesować się Hellfire Club wraz z jego tajemniczym Czarnym Królem. Jaką rolę odegrają w niej nowi X-Men? I czy po wszystkim wciąż będą nieść nadzieję mutantom?

PREMIERA: 29 czerwca

Czerwcowe zapowiedzi komiksowe 2022: Deadpool i Cable znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Marvel Classic: Deadpool i Cable. Tom 2

Czy dwaj uzbrojeni po zęby kumple (dodajmy, że jeden jest podróżnikiem w czasie, a drugi cynglem do wynajęcia) mogą wytrzymać ze sobą dłużej niż godzinę i nie doprowadzić się nawzajem do szaleństwa? I przy okazji wszystkich innych?

W tym tomie Deadpool mierzy się ze Spider-Manem, Cable staje naprzeciw Kapitana Ameryki, a potem obaj próbują zapobiec wskrzeszeniu Apocalypse’a. A może wręcz przeciwnie? Jaką rolę odegra w tej drace Domino? I po czyjej stronie opowiedzą się nasi antybohaterowie podczas niesławnej wojny domowej?

PREMIERA: 29 czerwca

Czerwcowe zapowiedzi komiksowe 2022: Armada

Armada. Wydanie zbiorcze. Tom 3

Krążowniki, statki admiralskie, transportowce wojenne, moduły techniczne. To świat Armady, konwoju tysięcy pojazdów kosmicznych, poszukujących nowych form życia na nieznanych planetach. Ich statki zamieszkiwane są przez stworzenia pochodzące ze wszystkich stron galaktyki. W gronie kosmicznych podróżników znajduje się nawet człowiek, Navis, młoda agentka wywiadu Armady. Jak flota poradzi sobie ze stojącymi przed nią wyzwaniami?

PREMIERA: 29 czerwca

Czerwcowe zapowiedzi komiksowe 2022: Świat mitów. Edyp szukaj na TaniaKsiazka.pl

Edyp. Świat mitów

Król Lajos chcąc uniknąć przepowiedzianego przez bogów upadku jego królestwa, postanawia wraz ze swoją żoną Jokastą porzucić nowo narodzonego syn na śmierć na Górze Kitajron. Według przepowiedni to on miał stać za rychłym upadkiem.

Mały Edyp zostaje jednak uratowany i przyjęty przez króla Koryntu. Dorasta nieświadomy tragicznej tajemnicy swojego pochodzenia, aż pewnego dnia dowiaduje się, że jest adoptowany. Po poradę udaje się do wyroczni delfickiej, gdzie poznaje swoje straszne przeznaczenie: zabije ojca i poślubi matkę. Nie wie tylko, że uciekając przed przepowiednią, przyspieszy tylko jej katastrofalne urzeczywistnienie…

PREMIERA: 29 czerwca

Herkules Poirot. Morderstwo na polu golfowym znajdziesz na TaniaKsiazka.pl
Agatha Christie. Herkules Poirot. Morderstwo na polu golfowym

Ostatnia propozycja to klasyka powieści kryminalnej w graficznym wydaniu. W najnowszym komiksie Herkules Poirot otrzymuje telegram od milionera Paula Renaulda, który prosi detektywa o przybycie do jego posiadłości we Francji. Jednak kiedy detektyw z nieodłącznym kapitanem Hastingsem pojawiają się tam następnego dnia, okazuje się, że milioner został zamordowany, a jego ciało odnaleziono na polu golfowym.

Żona Renaulda utrzymuje, że został on porwany. Jej wersja zdarzeń wydaje się jednak Poirotowi niespójna i rozpoczyna śledztwo, które jak zwykle doprowadzi go do rozwikłania niezwykle skomplikowanej tajemnicy.

PREMIERA: 29 czerwca

Czerwcowe zapowiedzi komiksowe 2022 znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Czerwcowe zapowiedzi komiksowe 2022 znajdziecie na TaniaKsiazka.pl.

Powiązane artykuły: