Książka do kolorowania - Dwór cierni i róż

Dwór cierni i róż. Książka do kolorowania, czyli prawdziwy rarytas dla fanów Sarah J. Maas

Fani Sarah J. Maas mogą liczyć tej jesieni na prawdziwą ucztę. 3-ego października ukaże się kolejny tom z serii: Dwór cierni i róż z polskim tytułem: Dwór szronu i blasku gwiazd, a jeszcze 19-ego września na naszym rynku zadebiutuje książka do kolorowania towarzysząca tej serii. Podobnie jak w przypadku książki nawiązującej do cyklu Szklany tron, także w tej ilustracje będą spektakularne (widziałam oryginalną wersję). Tak więc szykujcie kredki, nadchodzi wielka literacko-plastyczna przygoda. Wisienką na torcie są niepublikowane do tej pory fragmenty powieści, które znajdą się na stronach tej wersji Dworu.

Dwór cierni i róż. Książka do kolorowania zapiera dech w piersiach 

Jest coś niesamowitego w książkach do kolorowania dla nastoletnich/dorosłych Czytelników, szczególnie tych nawiązujących do ulubionych powieści. Możemy nie tylko przenosić się do świata bohaterów i dać upust swojej plastyczno-kreatywnej stronie, ale także zobaczyć „twarz” tej powieści, która zyskuje nowe kontury i obrazy. Takie kolorowanki to niemal film, który “oglądamy”siedząc wygodnie w domowym fotelu. Jestem pod ogromnym wrażeniem książek do kolorowania, które towarzyszą bestsellerowym powieściom ze świata fantasy w tym: Harry Potter. Magiczne stworzenia do kolorowania czy Gra o tron. Książka do kolorowania.

Dwór cierni i róż. Książka do kolorowania na bazie powieści bestsellerowej autorki

Dwór cierni i róż. Książka do kolorowania

źródło: Urbanos

Dwór cierni i róż. Książka do kolorowania nie jest pierwszą książką na polskim rynku, która towarzyszy bestsellerowej prozie Mass. Pierwszą była oczywiście ta, która towarzyszyła serii Szklany tron. Teraz przyszła pora na “ilustracje” z kolejnego bestsellerowego cyklu Maas i mam na myśli bestsellerowego w formacie milionów sprzedanych kopii na całym świecie.

Tak, jak wspominałam wielkim bonusem związanym z tą książką do kolorowania, są fragmenty powieści i to także te dotąd niepublikowane. Pozwalają nam one zajrzeć jeszcze raz do tej historii, tym razem mając obraz tego, jak mogłyby wyglądać postacie i stworzony przez autorkę świat.

Jest też coś niesamowitego w samym kolorowaniu tak spektakularnych ilustracji. Tak naprawdę chęć wzięcia kredek i właśnie kolorowania wcale nie gaśnie u nas wraz z wiekiem, co udowadnia niesamowita popularność książek do kolorowania dla dorosłych Czytelników. Widząc tak niesamowite ilustracje, mamy po prostu chęć złapać w garść dobrze zatemperowane kredki i zanurzyć się w ulubionej historii jeszcze raz. 🙂

Dwór szronu i blasku gwiazd - już w październiku!

Dwór szronu i blasku gwiazd w październiku 

Z kolei więcej szczegółowych informacji o tym, o czym będzie nowa część Dworu, która ukaże się 3 października, znajdziecie w tym artykule: Seria Dwór cierni i róż Sarah J. Maas doczeka się kolejnej książki już w maju! 

Czekacie na nowości od Maas?