Promocje

E-booki w TaniaKsiazka.pl – zamów, zapłać i czytaj bezpiecznie

E-booki w TaniaKsiazka.pl - zamów, zapłać i czytaj bezpiecznie

W czasie pandemii, izolacji i ograniczenia kontaktów czytamy więcej, prawda? Z jednej strony mamy na to więcej czasu, z drugiej – ucieczka do książkowego świata od nieprzyjemnej rzeczywistości jest teraz perspektywą wyjątkowo kuszącą.E-booki w TaniaKsiazka.pl - zamów, zapłać i czytaj bezpiecznie

Nic dziwnego, że w ostatnim czasie wzrosło zainteresowanie książkami, zwłaszcza e-bookami – bo te można zamówić bez wychodzenia z domu i  bez kontaktu z kurierem czy listonoszem. Zatem sięgnij po książki elektroniczne i czytaj bezpiecznie!

Sprawdź e-booki w TaniaKsiazka.pl >>

Większość książek, jakie możecie znaleźć w księgarniach, ma swoje wersje elektroniczne. Zatem przy wybieraniu e-booków do przeczytania, nie ma większych ograniczeń – możecie sięgać po bestsellery i nowości.

Warto wybierać po e-booki zwłaszcza teraz, bo ich zakup jest w stu procentach bezkontaktowy: zamawiasz, płacisz i po zaksięgowaniu płatności dostajesz plik do pobrania. To książka, którą możesz mieć bez ryzykownego kontaktu z innymi.

E-booki złap błyskawicznie i bezpiecznie >>

Przejrzałam e-booki w TaniaKsiazka.pl, które możecie złapać w dedykowanej książkom elektronicznym promocji i jest tam mnóstwo ciekawych propozycji. Jak zawsze wybrałam kilka z nich do polecenia.

Światło ukryte w mroku. Sprawdź >

eBook Światło ukryte w mroku Sharon Cameron

Wiele historii zwykłych ludzi zasługuje na to, żeby zostały zapamiętane. Właśnie jedną z nich jest wojenna historia sióstr Podgórskich, które w czasie II wojny światowej ukrywały Żydów.

Książka Sharon Cameron to poruszająca historia oparta na autentycznych wydarzeniach. To opowieść o desperacji i ogromnym poświęceniu.

Sprawdź e-book >>

Ktoś, kto będzie cię kochał w całej twej nędznej glorii - Sprawdź >eBook Ktoś, kto będzie cię kochał w całej twej nędznej glorii Raphael Bob-Waksberg

Niedawno skończyłam czytać te opowiadania i zrobiły na mnie bardzo duże wrażenie.

Bob-Waksberg skupia się na relacjach między ludźmi i opowiada o nich w pełnych czarnego humoru historiach. To opowiadania realistyczne, surrealistyczne i fantastyczne. Są tak różnorodne, jak różne są międzyludzkie relacje. Warto je przeczytać!

Sprawdź e-book >>

Więcej e-booków polecanych przez TaniaKsiazka.pl >>