Ekstremista - nowy kryminał Remigiusza Mroza z Gerardem Edlingiem

W sieci nadal słychać pogłos plotek na temat ekranizacji Behawiorysty, tymczasem Remigiusz Mróz zapowiada najnowszą, już trzecią książkę z serii z Gerardem Edlingiem. Ekstremista będzie mieć premierę w maju. Czytelników czeka historia z zagadkowym zaginięciem nastolatki, kartami tarota i nadgorliwą dziennikarką w tle. Jaką tajemnicę tym razem będzie musiał rozwiązać behawiorysta?

Ekstremista - nowy kryminał Remigiusza Mroza z Gerardem Edlingiem

Ekstremista Gerard Edling powraca!

Tęskniliście za behawiorystą Gerardem Edlingiem? W takim razie już niedługo będziecie mieć okazję, żeby wraz z głównym bohaterem kryminałów Remigiusza Mroza zgłębić kolejną tajemnicę. Tylko ekscentryczny specjalista od komunikacji niewerbalnej może pomóc zaginionej dziewczynie, ale czy ta pomoc nie nadejdzie za późno?

W Opolu zaginęła uczennica klasy maturalnej. Rodzice nie dopuszczają do siebie myśli, że ich córka może być w niebezpieczeństwie i nie chcą zgłaszać sprawy na policję. W końcu dziewczynie zdarzyło się już wcześniej sprawiać kłopoty i nieraz odgrażała się, że ucieknie z domu.

Nastolatka zostawiła po sobie ślad — kartę tarota z symbolem sprawiedliwości. Ta karta nie daje spokoju lokalnej dziennikarce, która w zaginięciu dziewczyny zaczyna dopatrywać się czegoś więcej niż buntu, który przyjął formę ucieczki z domu. Małgorzacie Rosie zaginięcie dziewczyny kojarzy się z inną sprawą, z którą związany był Edling. Pojawiający się już od kilku miesięcy w sieci motyw kart do wyróżnienia nie daje dziennikarce spokoju. Dlatego postanawia poprosić o pomoc behawiorystę. Tylko że ten nie chce mieć z dziennikarką styczności. O co może mu chodzić?

Ekstremista - nowa książka Mroza w TaniaKsiazka.pl

Behawiorysta na małym ekranie — kiedy adaptacja?

Ekstremista, nowy kryminał Mroza pojawi się na półkach księgarń 19 maja. To kolejna po Behawioryście Iluzjoniście część kryminalnej serii z Gerardem Edlingiem – wnikliwym specjalistą od kinezyki.

Właśnie trwają prace nad przeniesieniem Behawiorysty na mały ekran. Remigiusz Mróz już zapowiedział, że premiera nastąpi wcześniej, niż można by się spodziewać. Więc może jest szansa na to, że postać Gerarda Edlinga w kreacji aktorskiej zobaczymy jeszcze w tym roku.

Najnowszą książkę z serii, Ekstremistę, można już zamówić w ramach przedsprzedaży w tym miejscu.

Sprawdź też: