Film Dziennik Noel - adaptacja bestsellera Richarda Evansa film Dziennik Noel

Czas płynie zdecydowanie za szybko. Dopiero kwitły jabłonie, a już za chwilę zaczną opadać z nich pierwsze liście. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, by już powoli zacząć myśleć o świętach Bożego Narodzenia 😉 . Przecież ani się obejrzymy, a zabłyśnie pierwsza gwiazdka! Tym bardziej że sieć obiegła wiadomość, że powstaje adaptacja bestsellerowej świątecznej historii Richarda Paula EvansaDziennik Noel za jakiś czas pojawi się na Netflixie.

Film Dziennik Noel. Sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Zmierzyć się z tym, co boli najbradziej

Powieść The Noel Diary wydana w Polsce pod tytułem Dziennik Noel opowiada wzruszającą historię z popularnym motywem drugiej szansy. Jacob Churcher to ceniony i uwielbiany aktor, który ma wszystko, o czym marzy artysta — miliony fanów i luksusowe życie. Mimo majątku i popularności czuje się jednak bardzo samotny i jedyne czego tak naprawdę pragnie to miłość. Pewnego dnia dowiaduje się o śmierci matki i podejmuje decyzję o powrocie do rodzinnego domu.

To właśnie tam, konfrontując się z bolesnymi wspomnieniami z przeszłości, stwierdza, że jest zmęczony ciągłą ucieczką przed samym sobą. Postanawia więc porzucić dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa. Tym samym daje sobie szansę na uczucie, za którym tak tęskni. Czy odnajdzie kobietę, która pomoże mu znaleźć ukojenie i na nowo przywróci wiarę w prawdziwą miłość?

Dziennik Noel porusza, skłania do refleksji i momentami doprowadza do łez. Mimo to — zgodnie z magią Świąt — daje nadzieję i wywołuje uśmiech na twarzy.

Dziennik Noel - sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Dziennik Noel — z księgarni na platformę Netflix

Opowieść Richarda Paula Evansa będzie można nie tylko przeczytać, ale również już niedługo obejrzeć na platformie streamingowej Netflix. Film Dziennik Noel wyreżyseruje Charles Shyer, który do tej pory ma na swoim koncie m.in. takie produkcje jak: Kocham kłopoty, Afera naszyjnikowa i dwie części Ojca panny młodej.

W rolę głównego bohatera wcieli się Justin Hartley, znany szerszej publiczności z serialu Tacy jesteśmy aktor jednocześnie jest producentem filmu. U jego boku staną Bonnie Bedelia (Parenthood) oraz Treat Williams (Imprezowi rodzice)*.

Jeśli już tęsknisz za magią Bożego Narodzenia, koniecznie przeczytaj książkę Dziennik Noel, którą znajdziesz tutaj. Warto wspomnieć, że ta lektura jest drugą część cyklu świątecznych opowieści Evansa. Pierwszą z nich Świąteczny nieznajomy odszukasz w tym miejscu.

Powiązane artykuły:

 

* źródło: https://www.filmweb.pl/news/Justin+Hartley+jedn%C4%85+z+gwiazd+ekranizacji+%22Dziennika+Noel%22-139052