Hity dla dzieci do -40% na TaniaKsiazka.pl Hity dla dzieci

Rodzicu, wiem doskonale, jak jest ciężko. Dostęp do zróżnicowanych form rozrywki dla dzieci jest mocno ograniczony i o kinie, galerii sztuki, teatrze lalek, centrum zabaw, basenie, ściance wspinaczkowej, trampolinie, a nawet swobodnym bieganiu po podwórku można jedynie pomarzyć. Jak wypełnić ten czas w domu, w którym bez skrupułów panoszy się nuda? Oczywiście książkami i grami! I mam dla Ciebie fantastyczną wiadomość, ponieważ teraz w naszej zaprzyjaźnionej księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl prawdziwy odlot! Hity dla dzieci do 40% taniej! Przebieraj w ogromnej ilości książek i gier dla dzieci w obniżonych cenach.

Hity dla dzieci do -40% Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Hity dla dzieci do -40%

O dobroczynnym wpływie czytania książek wiemy wszyscy, dlatego nie będę się w tym temacie rozpisywać. Podkreślę natomiast zbawienny wpływ promocji na rodzicielskie portfele 😉 ! Jeśli wejdziesz na tę stronę, Hity dla dzieci złapiesz nawet do 40% taniej! Księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl w jednym miejscu zebrała ogromna ilość ciekawych, wartościowych pozycji, które wypełnią czas Twojego dziecka i nie doprowadzą Cię do bankructwa. 😉  Co m.in. możesz tam znaleźć?

Chrapka na apkę. Czytam sobie Jarosław Kamiński

Chrapka na apkę Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Chrapka na apkę autorstwa Jarosława Kamińskiego to książeczka z serii Czytam sobie. Lektury, które znajdują się w tym cyklu, wpierają dzieci w nauce czytania na trzech poziomach: poziom 1: Składam słowa, poziom 2: Składam zdania i poziom 3: Połykam strony. Chrapka na apkę pomaga na pierwszym poziomie, dlatego jeśli Twoje dziecko jest na samym początku drogi czytelnika, ta pozycja na pewno pomoże mu stawiać pierwsze kroki, a przy tym zapewni świetną zabawę.

Książeczka jest dostępna w tym miejscu.

Więcej o serii w filmie poniżej:

Jeszcze większa księga detektywa Pozytywki Grzegorz Kasdepke

Jeszcze większa księga detektywa Pozytywki Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Jeszcze większa księga detektywa Pozytywki to świetna propozycja dla małych i tych większych fanów przygód śledczego Pozytywki. W tym wyjątkowym jubileuszowym wydaniu znajdują się wszystkie „kryminalne” sprawy, z jakimi dotąd zmierzył się bohater. Dodatkowo autor uzupełnił je o nowe opowiadanie z pewnej specjalnej okazji… Jakiej? A to zagadka, którą Twoje dziecko na pewno chętnie rozwiąże! Wystarczy, że pod tym linkiem zamówisz mu książkę.

Potwory do szafy

Potwory do szafy

Hity dla dzieci do -40% w księgarni TaniaKsiazka.pl to nie tylko książki. To także świetne gry, przy których wspaniale mija czas. Jedną z propozycji w obniżonej cenie jest propozycja marki Granna, Potwory do szafy, przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat.  O co w niej chodzi? Wszyscy wiemy, że gdy zapada zmrok, z ciemnych zakamarków wychodzą paskudne straszydła i baśniowe stwory. Najlepszym sposobem, by sobie z nimi poradzić, jest zamknięcie ich na cztery spusty z powrotem w magicznej szafie! Podczas gry dziecko nie tylko dobrze się bawi, ale też ćwiczy pamięć, umiejętność koncentracji, a także zdolność do współpracy. Potwory do szafy są dostępne w tym miejscu.

Więcej propozycji znajdziesz na tej stronie, gdzie znajduje się pełna lista hitów dla dzieci w obniżonej cenie.

Powiązane artykuły: