Komiks dziecięcy sierpień 2021

Nowy miesiąc to nowe ekscytujące premiery! Sprawdź nasze zestawienie i wybierz swój ulubiony komiks dziecięcy na sierpień 2021!

Komiks dziecięcy na sierpień 2021

Światła Północy 2. Uczennica wyroczni znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Światła Północy. Uczennica Wyroczni. Tom 2

Poznajcie piękną i chwytającą za serce podróż do świata skandynawskich mitów, legend i baśni. Pochodząca z naszego świata dziewczynka Sonja wciąż przebywa w Jotundale. Razem z młodymi trollami dowodzonymi przez odważnego Espena odkrywa kolejne uroki i niebezpieczeństwa tego niezwykłego miejsca.

Wkrótce bohaterowie będą musieli po raz kolejny stanąć przed wyzwaniem. Spotkają żądnego zemsty wodza wikingów, któremu towarzyszyć będzie potężna wiedźma i jej tajemnicza uczennica. Co gorsza, śladem Sonji wciąż podąża straszliwy olbrzym… Czy dziewczynka zdoła się wymknąć wszelkim niebezpieczeństwom?

PREMIERA: 11 sierpnia 2021

Komiks Śledztwa Enoli Holmes znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Śledztwa Enoli Holmes. Tajemnica zaginionej wiadomości. Tom 5

Pani Tupper, właścicielka kamienicy, w której mieszka Enola Holmes, dostaje list z pogróżkami. Postanawia więc poprosić o pomoc swoją ulubioną lokatorkę. Z wiadomości otrzymanej przez Panią Tupper wynika, że chodzi o sprawy z czasów wojny krymskiej, która zakończyła się… kilkadziesiąt lat temu.

Kiedy młoda detektywka szuka nadawców listu, właścicielka kamienicy zostaje porwana! Enola postanawia za wszelką cenę odnaleźć przyjaciółkę, niemniej szybko okazuje się, że śledztwo jest naprawdę niebezpieczne i prowadzi do zajmujących się polityką ludzi z wyższych sfer.

Czy samotna nastolatka będzie w stanie przeciwstawić się brutalnym porywaczom, którzy nie cofną się przed niczym, aby tajemnice sprzed wielu lat nie zostały wyjawione?

PREMIERA: 11 sierpnia 2021

Komiks dziecięcy sierpień 2021: Księga Magii znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Księgi Magii

Timothy Hunter z pozoru jest zwykłym trzynastolatkiem, który spędza swój czas na oglądaniu telewizji i jeździe na deskorolce. W rzeczywistości jednak jest wyjątkowy, chociaż jeszcze tego nie wie. Z powodu jego utajonych zdolności mroczne siły planują zgładzić chłopca, zanim jeszcze odkryje swoje powołanie.

Na szczęście Tim ma również sprzymierzeńców. Czterech najwybitniejszych i najbardziej tajemniczych magów przysięgło chronić i oświecać chłopca. Na dodatek każdy z nich przygotował podróż, aby pokazać mu blaski i cienie magicznego życia. Nowi protektorze pokażą mu również cenę, którą trzeba zapłacić za praktykowanie magi…

PREMIERA: 11 sierpnia 2021

Komiksu Młodzi Tytani. Beast Boy szukaj na TaniaKsiazka.pl

Młodzi Tytani. Beast Boy

Młodzi Tytani to cykl powieści graficznych dedykowany młodym Czytelnikom, który porusza ważne tematy społeczne. Składają się na niego pojedyncze albumy poświęcone nastoletnim bohaterom znanym z komiksów DC.

Kiedy Gar przez przypadek podejmuje szalone wyzwanie, w konsekwencji imponuje szkolnej elicie, przez co kompletnie zmienia swój społeczny status. To jednak niejedyna rzecz, z którą przyjdzie mu się zmierzyć.

W ciągu jednej nocy Gar rośnie o dziesięć centymetrów, przechodzi mutację i robi się silniejszy i szybszy. Chłopak zdobywa wreszcie to, czego tak bardzo pragnął. Nie wie jednak, że popularność ma swoją cenę…

PREMIERA: 11 sierpnia 2021

Komiks Pozytywka 2. Sekret Cypriana znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Pozytywka. Sekret Cypriana. Tom 2

Ośmioletnia Nola niedawno wróciła z niezwykłej krainy. Można dostać się do niej tylko jedną drogą – poprzez mechanizm starej pozytywki. Dziewczynka dowiedziała się, że po zmarłej mamie odziedziczyła nie tylko tę magiczną zabawkę, ale i misję strzeżenia Pandorii przed różnymi zagrożeniami.

Dziewczynka wraz z wiernymi kompanami będzie musiała stawić czoło licznym niebezpieczeństwom. Po raz ponownie Nola uświadomi sobie, że Pandoria tylko pozornie jest kolorową krainą jak z baśni…

PREMIERA: 11 sierpnia 2021

Komiks dziecięcy sierpień 2021: Czwórka z Baker Street znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Czwórka z Baker Street. Sfora z Limehouse. Tom 8

Mamy rok 1894, a w londyńskich dokach wrze… Z jednej strony panuje zmowa milczenia Wujka Wanga rządzącego żelazną ręką chińską dzielnicą. Z drugiej zaś Wściekłe Psy – zaślepiona przemocą banda bezwzględnych opryszków ze wschodniego Londynu, którzy gotowi są pomścić swojego przywódcę, który zginął z ręki tajemniczego zabójcy.

Billy, Charlie i Czarny Tom oraz ich nieodłączny towarzysz kot Watson, dostają od Sherlocka Holmesa zadanie przyjrzenia się tej intrygującej sprawie. Odważni partyzanci bardzo szybko zorientują się, że właśnie znaleźli się między młotem a kowadłem…

Kto odważy się przeciwstawić władcom Limehouse? Kim jest tajemniczy szkarłatny skorpion? No i kto będzie jego kolejną ofiarą?

PREMIERA: 11 sierpnia 2021

Komiksu Fibi i Jednorożec. Magiczna burza szukaj na TaniaKsiazka.pl

Fibi i Jednorożec. Magiczna burza. Tom 6

W najnowszym komiksie o Fibi i Jednorożcu bohaterki postanawiają przyjrzeć się tajemniczej burzy, przez którą w całym miasteczku zabrakło prądu. Dorośli myślą, że stoi za tym zimowa niepogoda, ale Fibi i Marigold szybko odkrywają, że źródłem problemów mieszkańców miasta Tipton może być działanie sił magicznych!

W celu rozwikłania zagadki łączą siły z Maksem. Ten chętnie godzi się na współpracę. W końcu bez prądu nie może grać w swoje ulubione gry! Do naszej ekipy dołączy również Dakota i jej zastęp goblinów. Tylko działając razem, mogą uratować miasto przed skutkami magicznej burzy. I przede wszystkim dowiedzieć się, co jest jej powodem.

PREMIERA: 25 sierpnia 2021

Kaczogród. Deszcz pieniędzy szukaj na TaniaKsiazka.pl

Kaczogród. Carl Barks. Deszcz pieniędzy i inne historie z lat 1951-1952

W najnowszym albumie dla fanów Kaczogrodu znajdziemy komiksy Carla Barksa z lat 1951–1952. W tytułowej opowieści Donald otrzyma od swojego wujka Sknerusa surową lekcję na temat wartości pieniądza. Czy ją zapamięta? Niekoniecznie zważywszy na to, co znajdziemy w komiksie Rzadkie monety, w którym Donald będzie próbował wzbogacić się dzięki numizmatyce.

W Zaklinaczu węży siostrzeńcy będą usiłować nakłonić wujka, żeby rozwiązał zagadkę zaginionego statku ze złotem, zaś w Niebezpiecznej grze przeżyją wraz z Donaldem niezwykłe przygody w świecie kontrwywiadu! Z kolei w historii W starej Kalifornii przeniosą się w dawne czasy, kiedy to najsłynniejszy z zachodnich stanów wyglądał zupełnie inaczej niż dzisiaj.

Poza tym Donald, jak zwykle, będzie miał wiele lepszych i gorszych (choć zazwyczaj gorszych) pomysłów. Wybuduje basen w swoim ogródku i po raz podejmie rywalizację ze swoim kuzynem Gogusiem o rolę rycerza w spektaklu. Spróbuje ograć go również w golfa, a nawet przechytrzyć podczas losowań! Jak mu pójdzie? Sprawdźcie sami!

PREMIERA: 25 sierpnia 2021

Który komiks dziecięcy na sierpień 2021 zasili Twoją domową biblioteczkę?
Daj znać poniżej!

Komiks dziecięcy sierpień 2021 znajdziesz na TaniaKsiazka.pl