Książki Cobena
Harlan Coben - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!

źródło: harlancoben.com

Harlan Coben to jeden z najbardziej cenionych autorów kryminałów na świecie. Jego książki sprzedały się już w liczbie ponad 60 milionów kopii! Jedna z jego kryminalnych serii dedykowana młodszym Czytelnikom z nastoletnim Mickeyem Bolitarem w roli głównej, powraca w nowej oprawie. “Nowe szaty” otrzymał jak dotąd pierwszy tom z cyklu: Schronienie, a wkrótce w nowej oprawie ukażą się kolejne części serii: Kilka sekund od śmierci (20 października) i Odnaleziony (22 listopada). Sprawdźcie, jak będą prezentowały się wznowienia jednych z najpopularniejszych książek autora, a jeśli jeszcze ich nie znacie, to jest to wspaniała okazja, żeby to nadrobić.

 

Schronienie - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Książki Cobena: Schronienie, cykl z Mickeyem Bolitarem, tom 1. 

Schronienie to pierwszy tom z cyklu z bratankiem Myrona Bolitara, Mickeyem Bolitarem. Główny bohater jest jeszcze nastolatkiem, ale podobnie jak jego wuj ma zamiłowanie do rozwiązywania zagadek i wyjaśniania podejrzanych spraw. Chłopak nie miał w życiu lekko, był świadkiem śmierci własnego ojca, a jego matka jest na odwyku. Na dodatek chłopak trafia pod opiekę wuja, którego nie znosi i w dodatku musi zmienić szkołę. Jednak pojawi się światełko w tunelu, w nowej szkole pozna dziewczynę, Ashley i będzie miał nadzieję, że teraz wszystko jakoś się ułoży. Tylko, że nastolatka wkrótce znika bez śladu i okazuje się, że osoby, którym wydawało się, że ją znają, nic tak naprawdę o niej nie wiedzą. Czy Mickeyowi uda się ją odnaleźć?

Kilka sekund od śmierci - zobacz na TaniaKsiazka.pl!Książki Cobena: Kilka sekund od śmierci, cykl z Mickeyem Bolitarem, tom 2, Premiera: 20 października 

Kilka sekund od śmierci to kontynuacja przygód nastoletniego Mickeya. Chłopak nadal próbuje odnaleźć się w szkolnej rzeczywistości, teraz ma już kilku przyjaciół i powoli oswaja się z nową sytuacją. Jednak kłopoty nadal krążą wokół niego jak planety wokół Słońca. Tym razem w jego klasie ma miejsce strzelanina. Chłopak będzie próbował się dowiedzieć, kto strzelał do jego koleżanki, Rachel. Poza tym nadal ścigają go demony przeszłości i tragiczne okoliczności śmierci jego ojca.

 

Odnaleziony - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!

Książki Cobena: Odnaleziony, cykl z Mickeyem Bolitarem, tom 3, Premiera: 22 listopada

Trzecia książka w serii pt. Odnaleziony. Ponownie wracamy do świata Mickeya Bolitara. Minęło już osiem miesięcy od śmierci jego ojca. Okazuje się, że wiele rzeczy z nią związanych było kłamstwem, owianym ponurymi sekretami i pytaniami, na które chłopak nie ma odpowiedzi. Oczywiście pojawia się także kryminalna zagadka, co stało się z chłopakiem jego przyjaciółki Emy? Na poszukiwania rusza Mickey i jego przyjaciele. Niedługo chłopak przekona się, że będzie też musiał zmierzyć się z prawdą o swoim ojcu, która może być dla niego trudna do udźwignięcia.

 

Kryminalna seria dla młodzieży w nowej oprawie spodoba się zarówno nastoletnim Czytelnikom, jak i tym całkiem dorosłym. Jeden z najpopularniejszych autorów kryminałów na świecie wie, jak osiągnąć taki efekt. Jak Wam się podobają nowe okładki?

Wszystkie dotąd wydane książki tego wspaniałego autora znajdziecie TUTAJ