Książki z ćwiczeniami i dietami:

Jak to dobrze, że te czasy, kiedy odchudzanie było mordęgą i nieprzyjemną myślą odkładaną na poniedziałek już minęły. Teraz dzięki kompleksowym planom ćwiczeń i dietom, które są dostępne na księgarnianych półkach, możemy bez stresu zmienić swoją wagę i zacząć wyglądać tak, jak zawsze tego pragnęlismy. Oczywiście zdrowie też nie jest bez znaczenia. Jeżeli wraz z nowym rokiem postanowiliście coś w swoim życiu i wyglądzie zmienić, to nadarza się świetna okazja. TaniaKsiazka.pl przeceniła do 25 stycznia książki z ćwiczeniami i dietami nawet o 40%. To jak? Chodakowska czy Lewandowska? A może Michael Matthews?

Promocja na fit poradniki - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!

22-dniowa rewolucja - kup na TaniaKsiazka.pl

Książki z ćwiczeniami i dietami: 22-dniowa rewolucja Marco Borges

Tę książkę poleca sama Beyonce! Co ciekawe efekty stosowania diety Marco Borges przez słynną piosenkarkę i jej męża obserwował cały świat. Teraz gwiazda poleca zarówno jej twórcę, jak i samą książkę. 22-dniowa rewolucja Marco Borgesa to innowacyjna metoda stworzona przez znanego trenera i dietetyka gwiazd. Opiera się ona głównie na diecie roślinnej oraz na węglowodanach złożonych, takich jak kasze.

Autor bazuje na tym, że ludzki organizm potrzebuje dokładnie 21 dni, żeby przystosować się do nowych nawyków żywieniowych. Tak więc z tym planem i lekkimi ćwiczeniami na każdy dzień macie szanse na długotrwałą zmianę wyglądu i stylu życia.

Zdrowe gotowanie by Ann 200 przepisów - kup na TaniaKsiazka.plKsiążki z ćwiczeniami i dietami: Zdrowe gotowanie by Ann 200 przepisów Anna Lewandowska

200 przepisów! Aż tyle fantastycznych pomysłów na zdrowe i dietetyczne jedzenie. Ania Lewandowska zdecydowanie znajduje się obecnie w fit topce, jeżeli chodzi o autorytety dietetyczne w naszym kraju, a najlepszym dowodem na to, że jej metody są skuteczne, jest oczywiście ona sama i jej mąż, znany piłkarz. Oboje udowadniają przede wszystkim to, że żeby schudnąć, trzeba jeść, a co jeść, dowiecie się od Ani.

Gotuj z rodziną - kup na TaniaKsiazka.pl

Książki z ćwiczeniami i dietami: Be active 4 Gotuj z rodziną i przyjaciółmi Ewa Chodakowska Tomek Woźniak

Oczywiście w tym zestawieniu nie mogło zabraknąć najnowszej propozycji od Ewy Chodakowskiej. Ta książka to już 4 część serii Ewy i Tomka Gotuj z nami. Znajdziecie tu kompleksowe przepisy nie tylko na smaczne potrawy dla Was, ale także dla całej rodziny. W tym 24 przepisy na pyszne i zdrowie obiady.

Bigger, Leaner, Stronger. Umięśniony, szczupły, silny - kup na TaniaKsiazka.pl

Książki z ćwiczeniami i dietami: Bigger, Leaner, Stronger. Umięśniony, szczupły, silny Michael Matthews

Ta książka to propozycja wyjątkowo na czasie. Jej autor pokazuje jak osiągnąć tzw. kaloryfer bez nadmiernego przeciążenia i przede wszystkim bez szkodliwych sterydów. Zaleca trenowanie przez 5 do 7 dni w tygodniu przez maksymalnie godzinę. Pokazuje, jakie ćwiczenia wykonywać i jak robić to prawidłowo. Jego zalecenia są nie tylko proste, ale przede wszystkim pozwolą osiągnąć wymarzoną sylwetkę, nie rujnując przy tym zdrowia.

Przedstawiłam Wam tylko kilka propozycji z TanioKsiążkowej oferty promocyjnej na fit poradniki. Przejrzyjcie całą listę i wybierzcie coś idealnie skrojonego do Waszych potrzeb, trybu życia i możliwości. Najważniejsze jest, aby dieta nie stała się dla Was obowiązkiem, a sposobem życia. Szybko przekonacie się (wiem to z doświadczenia), że zaczniecie świetnie się czuć i szybko zobaczycie efekty Waszych starań. Im dogodniejszą dla siebie metodę wybierzecie, tym większa szansa, że utrzymacie jej efekty.

Promocja na fit poradniki - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!