książki Star Wars

Już 14 grudnia na ekrany polskich kin wkroczy ósmy film z cyklu Gwiezdne Wojny zatytułowany Ostatni Jedi. Wielką sensacją jest fakt, że pojawi się w nim także legendarna księżniczka Leia grana przez Carrie Fisher. Niewątpliwie będzie to wielkie wydarzenie dla fanów sagi. TaniaKsiazka.pl przygotowała specjalną promocję z okazji premiery filmu. Aż do Gwiazdki wybrane tytuły książek oraz zabawki, puzzle, komiksy, gadżety i plakaty kupicie nawet do 35% taniej. Niech moc oszczędzania będzie z Wami. 🙂

Zabawki, puzzle, gadżety i oczywiście książki Star Wars

Star Wars. Kolekcja 3 powieści - kup na TaniaKsiazka.pl

 

Star Wars. Kolekcja 3 powieści Alexandra Bracken, Tom Angleberger, Adam Glowitz

Pakiet trzech niezwykłych powieści ze świata Star Wars, bazujących na pierwszych filmach z serii. Dzięki tym książkom poznajemy losy najsłynniejszych bohaterów Gwiezdnych Wojen, czyli Lei, Luka i Hana z trochę innej strony. Każdy autor przedstawi jedną, poszczególną historię według własnego pomysłu, jednak dzięki temu możemy je przeżyć jeszcze raz i jakby na nowo…

 Star Wars. Miecz świetlny

Ten niesamowity miecz świetlny do złudzenia przypomina ten filmowy, oczywiście bez efektów niszczycielskich. 🙂 Świeci i wydaje dźwięki podobne do tych, które emitował prawdziwy świetlny miecz, którym posługiwali się bohaterowie Gwiezdnych Wojen. Będzie dla dzieciaków źródłem wspaniałej zabawy.

 George Lucas. Gwiezdne wojny i reszta życia Brian Jay Jones

George Lucas stał się równie sławny jak jego Gwiezdne Wojny. Dzięki tej słynnej już biografii dowiemy się jak wyglądała jego droga na szczyt. Jego biografia jest nie tylko niezwykła dlatego, że dotyczy losów światowej sławy reżysera ale także, dlatego, że pokazuje, że mimo życiowych trudności, w przypadku Lucasa były to problemy z pisaniem i ortografią, można osiągnąć w życiu wszystko, o czym tylko się marzy. Czytelnik pozna także kulisy pracy nad najsłynniejszymi filmami z serii Gwiezdne Wojny.

Przejrzyjcie poszczególne propozycje książek, zabawek, puzzli, komiksów, gadżetów i plakatów związanych z sagą Gwiezdnych Wojen i bądźcie przygotowani na wielką premierę filmową 14 grudnia. Star Wars nie musi zakończyć się w kinie.
Wszystkie przecenione produkty około filmowe i nie tylko znajdziecie tutaj>>>

Książki Star Wars - kup na TaniaKsiazka.pl