Książki vlogerów

Kim są blogerzy i youtuberzy? Czasami po prostu zwykłymi ludźmi, takimi jak my, żadnymi celebrytami ani adwokatami, czy lekarzami. Po prostu ludźmi, którzy obserwują życie trochę dokładniej i chcą o tym opowiedzieć. Bardzo często robią to w zabawny sposób, a czasami po prostu mówią, jak jest i co ich boli, trafiając dokładnie tam, gdzie znajduje się to miejsce w naszym sercu, w którym wiemy po prostu, że mają rację. Co ciekawe, mówienie o tym, czego im się nie chce i że nie podążają za trendami, przysparza im rzesze fanów. Przekonajcie się, którzy blogerzy i youtuberzy są teraz na topie, korzystając z faktu, że z okazji kilku ważnych “internetowych” premier, na TaniaKsiazka.pl książki vlogerów i blogerów można kupić do 35% taniej. Promocja potrwa do 1 października. 

Książki vlogerów i blogerów modowych

Katarzyna Tusk zna się na fotografii. Nie wierzycie? Wystarczy zajrzeć do jej najnowszej książki, Make Photography Easier,  która już jest bestsellerem, żeby się o tym przekonać. Kasia opowiada o tym, jak uczyła się fotografować, ponieważ tych umiejętności wymaga jej praca blogerki modowej. Teraz o fotografowaniu wie naprawdę sporo i chętnie się tą wiedzą podzieli.

 

Książki vlogerów i blogerów o życiu

Wielki Ogarniacz Życia, czyli jak być szczęśliwą, nie robiąc niczego Pani Bukowej. Czy słyszeliście może co nieco o tej autorce? Jej profil zdobył już prawie pół miliona fanów. Z postów, które zamieszcza, można dowiedzieć się, że notorycznie obiecuje sobie, że przejdzie na dietę, że ma słabość do dobrego jedzenia i wiecznie brakuje jej czasu na sen, a jak „widzi wino, to pije wino, bo jest prostą kobietą”. Pani Bukowa właśnie wydała książkę, udowadniając tym samym, że wielu ludzi myśli i czuje jak ona, tylko czasami boją się do tego przyznać.

 

Książki vlogerów i blogerów o historii 

Mieciu Mietczyński w książce: Wykłady profesora Niczego udowadnia, że zajęcia z języka polskiego nie muszą być nudne. Zabiera Czytelników w podróż przez epoki literackie, opowiadając o nich w taki sposób, że wiele osób ma łzy w oczach… ze śmiechu. Jeżeli jeszcze nie wiecie, co łączy Schopenhauera i Kurta Cobaina, musicie koniecznie sięgnąć po tę książkę.

Historia bez cenzury 2 Wojciecha Drewniaka to kolejny dowód na to, że lekcje znane ze szkoły i dla wielu osób wiejące nudą, mogłyby być naprawdę fascynujące. Wystarczy dodać nieco więcej interesujących szczegółów, zdradzić kilka wstydliwych sekretów władców z przeszłości, a cała rzesza fanów odkryje nagle, jak ta nasza historia jednak była ciekawa. W końcu zarówno wielcy królowie, jak i ich podwładni wiedli niezwykle barwne życia, niezwykle barwne – dla nas współczesnych mieszkańców Europy.

Przejrzycie listę przecenionych książek youtuberów i blogerów i wybierzcie taką, która „traktuje”, o tym, co Was nurtuje i interesuje w dzisiejszym świecie.

Cała listę książek można znaleźć TUTAJ

książki youtuberów