Marcowe zapowiedzi fantasy 2021

Nie możesz doczekać się już wiosennej aury? Sprawdź marcowe zapowiedzi fantasy 2021 i znajdź tytuł idealny dla siebie!

Marcowe zapowiedzi fantasy 2021 znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Marcowe zapowiedzi fantasy 2021

Dzieci Starych Bogów. Śmiech Diabła

Dzieci Starych Bogów. Śmiech diabła. Tom 1

Wystarczyła jedna noc. Jedna noc, by stracili wszystko, co było dla nich najcenniejsze. Pozbawieni domu i wiary w lepszą przyszłość zdecydowali się poświęcić życie w imię poprzysiężonej zemsty. Jednak ktoś miał wobec nich inne plany.

Potomkowie dwóch Starych Rodów nie wiedzą, że ich losy zostały nierozerwalnie złączone z legendarnymi istotami niemal równymi bogom. Nie podejrzewają także, że wyrządzone im krzywdy są jedynie elementem gry, której stawka jest wyższa, niż ktokolwiek mógłby sądzić. Tym razem bowiem to ludzie zadecydują o wyniku starcia między bóstwami.

Czy dokonają jednak właściwych wyborów?

PREMIERA: 16 marca 2021

Ten sabat nie upadnie. Te wiedźmy nie płoną. Tom 2

Ten sabat nie upadnie. Te wiedźmy nie płoną. Tom 2

Nadchodzi kontynuacja głośnego tytułu Te wiedźmy nie płoną. Poznajcie Hannę Walsh, która jedyne czego pragnie, to zwyczajne życie. Przed nią ostatni rok w szkole, powinna więc skupić się na zajęciach, spędzaniu czasu z przyjaciółką i flirtowaniu z nową dziewczyną, Morgan.

Okazuje się jednak, że czyhający za rogiem Łowcy nie pozwolą jej na odpoczynek.

Używanie czarów sprawia młodej wiedźmie cierpienie, a pomóc może jej jedynie Morgan, która znalazła się w potrzasku. Hannah musi wymyślić sposób na jej ocalenie, inaczej wszystko, co kiedykolwiek znała, przepadnie…

PREMIERA: 10 marca 2021

Kres. Północna granica

Północna granica. Księga całości. Tom 1

Na początku była Szerń, która objęła we władanie świat i tchnęła inteligencję w trzy gatunki: ludzi, koty i sępy. Później znad Bezmiarów nadciągnął Aler i stworzył własne rozumne istoty. W ten sposób rozpoczęła się wojna potęg, która trwa do dziś…

Nadchodzi jednak czas zmian. Czas, kiedy poświęcenie, determinacja i śmierć setek już nie wystarczą, aby zapewnić bezpieczeństwo setkom tysięcy. Nadchodzi Czas Przesunięcia i bitwa, o której nie usłyszą na dworach Szereru. Bo nie będzie nikogo, kto mógłby o niej opowiedzieć.

PREMIERA: 19 marca 2021

Czarny lampart, czerwony wilk

Czarny Lampart, Czerwony Wilk

Tropiciel musi odnaleźć zaginione dziecko. Aby tego dokonać, będzie musiał sprzymierzyć się z grupą podobnych sobie najemników. Wśród nich są niemal wszyscy: wiedźmy, smutny olbrzym, czy też miennokształtny Lampart, a każde z nich jest śmiertelnie niebezpieczne. Ponadto każde z nich pilnie strzeże swoich tajemnic.

Podążając za zapachem dziecka, grupa przejdzie przez potężne miasta, groźne rzeki i zaklęte puszcze, na każdym kroku tropiona przez istoty, które pragną ich śmierci. Wątpliwości nie opuszczą Tropiciela ani przez chwilę. Kim jest tajemniczy chłopiec, którego muszą odnaleźć? Dlaczego tak wiele osób chce przerwać ich poszukiwania? I przede wszystkim – kto kłamie, a kto mówi prawdę?

PREMIERA: 24 marca 2021

Przebudzanie powietrza

Przebudzenie powietrza

Vhalla od dziecka wiedziała, że Wieża (tajemnicza organizacja czarodziejów) jest czymś, czego należy się bać. Dziewczyna była szczęśliwa w swoim cichym świecie ksiąg. Jednak kiedy nieświadomie uratowała życie jednego z najpotężniejszych czarodziejów, jego świat zaczął niepostrzeżenie ją przyciągać.

Teraz musi podjąć ważną decyzję. Czy zaakceptuje moc, która się w niej przebudziła i porzuci dotychczasowe życie czy wyrzeknie się magii i wróci do tego, kim była wcześniej? Czas ucieka, a jej zawahanie się może wkrótce przynieść jej jeszcze więcej kłopotów,

PREMIERA: 29 marca 2021

Ropuszki

Ropuszki. Niezwykłe historie ze świata Thornu

Nie wszystko, co dobre musi się kończyć! Ropuszki to powieść dla wszystkich fanów twórczości Anety Jadowskiej, którzy tęsknią za Thornem, Dorą Wilk i całą jej wesołą kompanią. O czym przeczytamy tym razem?

Jesteście ciekawi, jak nastoletnia Dora poznała Leona? A może chcielibyście zobaczyć muzyczny pojedynek nekromantów? Sięgnijcie po Ropuszki, a dowiecie się co dzieje się, kiedy anioł zagłady wpada do miasta w ramach urlopu.

Od wizyty w egipskich zaświatach po huczne wilcze wesele. Tego po prostu nie możecie przegapić – każdy dzień w Thornie to nowa przygoda!

PREMIERA: 21 marca 2021

Wicked. Życie i czasy Złej Czarownicy z Zachodu

Wicked. Życie i czasy Złej Czarownicy z Zachodu

Kiedy w klasycznej opowieści L. Franka Bauma Dorotka triumfuje nad Złą Czarownicą z Zachodu, poznajemy tylko jej część historii. Tę z perspektywy praworządnej Dorotki. A co gdybyśmy tak spojrzeli na te wydarzenia z perspektywy tajemniczej Czarownicy? Skąd tak właściwie się wzięła? Jaką drogę wybrała? Dlaczego stała się taka zła?

Poznajcie Krainę Oz, jakiej jeszcze nie znaliście. Historia życia Złej Czarownicy z Zachodu czeka właśnie na Was!

PREMIERA: 23 marca 2021

Czy sięgniecie po marcowe zapowiedzi fantasy 2021? Jeśli tak, jakim tytułem przywitacie czytelniczą wiosnę?