Wraz z nowym miesiącem tradycyjnie mam dla Was  subiektywne zestawienie najciekawszych książkowych zapowiedzi. Jesteście ciekawi, po jakie nowości wydawnicze będzie warto sięgnąć w tym miesiącu? Zatem sprawdźcie, co Wam polecam. 🙂

Najciekawsze książkowe zapowiedzi na marzec 2019

Najciekawsze książkowe zapowiedzi na marzec 2019 - Kołysanka z Auschwitz. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Kołysanka z Auschwitz Mario Escobar. Premiera 13 marca.

To powieść oparta na prawdziwej historii kobiety, która w Auschwitz prowadziła przedszkole dla dzieci.

Helene była Niemką tzw. czystej krwi, jednak jej mąż (tym samym ich pięcioro dzieci) miał romskie korzenie. Gdy jej bliskich wysyłają do Auschwitz, kobieta nie wyobraża sobie życia bez nich i jedzie do obozu razem z rodziną. Ponieważ jest Niemką i wyszkoloną pielęgniarką, doktor Mengele powierza jej prowadzenie obozowego przedszkola.

Jestem pewna, że wielu z Was czeka na tę książkę, tym bardziej że już zbiera mnóstwo pozytywnych przedpremierowych recenzji. Możecie ją zamówić tutaj.

Umorzenie. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Umorzenie, Remigusz Mróz (9. tom serii o Joannie Chyłce). Premiera 13 marca.

To nowy tom jednej z najpopularniejszej i niedawno zekranizowanej serii Mroza.

Tym razem Joanna Chyłka stanie w obronie mężczyzny oskarżonego o zamordowanie żony i dzieci. Mimo tego, że oskarżony przyznaje się do winy, a dowody na niego wskazują, to w całej sprawie jest kilka niejasności.

Najnowszy tom serii z Chyłką, Umorzenie, możecie zamówić tutaj.

Starzy przyjaciele. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Starzy przyjaciele, Slvia Soler. Premiera 27 marca.

To propozycja dla fanów powieści obyczajowych. W tej książce czeka na Was nostalgiczna opowieść o przyjaciołach zakochanych w sztuce i celebrujących życie.

Poznali się w Akademii Sztuki, a po latach nadal się przyjaźnią i dzielą ze sobą zarówno radosne, jak i smutne chwile. Jednak wraz z mijającym czasem, oni także się zmieniają. Dlatego będą musieli zmierzyć się z dojrzałym życiem.

Ta powieść od Wydawnictwa Kobiecego czeka na Was tutaj.

Nasz ostatni dzień. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Nasz ostatni dzień, Adam Silvera. Premiera 13 marca

To nowa poruszająca powieść od autora bestsellerów.

Mateo i Rufus się nie znają. Obaj otrzymują wiadomość, że dziś odejdą bezpowrotnie. Dlatego postanawiają przygotować się na nadchodzącą śmierć. Za pomocą aplikacji Ostatni Przyjaciel szukają kogoś, z kim mogliby spędzić ostatni dzień życia. Znajdują siebie nawzajem. Zamierzają przeżyć niepowtarzalną przygodę. Ta decyzja zmieni ich obu.

Książkę Nasz ostatni dzień możecie znaleźć tutaj.

Pacjentka. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Pacjentka, Alex Michaelide. Premiera 13 marca

Wielu czeka na ten thriller psychologiczny.

Alicja jest ceniona malarką i fotografką mody. Ma życie, którego wielu jej zazdrości. Tylko dlaczego pewnego dnia, gdy jej mąż wrócił do domu, strzeliła mu pięć razy w głowę? Tylko ona może odpowiedzieć na to pytanie, ale po tym wydarzeniu kobieta przestała mówić. W konsekwencji kobieta trafia do zamkniętego ośrodka psychiatrycznego. Terapeuta, Theo Faber, jest zafascynowany Alicją i postanawia dotrzeć do niej i rozikłać zagadkę śmierci jej męża.

Jesteście ciekawi, jaką tajemnicę skrywa pacjentka? Zatem sięgnijcie po książkę. Znajdziecie ją tutaj.

Śmierć w blasku fleszy. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Śmierć w blasku fleszy, Alek Rogoziński. Premiera 13 marca.

Na tę książkę z pewnością czekają wszyscy fani pisarza. Jestem pewna, że spodoba się też wszystkim miłośnikom komedii kryminalnych. Autor ponownie przenosi swoich czytelników w mroczny świat polskiego show-biznesu.

Mariusz i Dominika zawodowo zajmują się organizacją imprez. Gdy zostają zlecenie zorganizowania pokazu mody najważniejszych polskich projektantów, postanawiają stanąć na głowie, żeby event był atrakcją sezonu. Tak się staje, bo podczas imprezy ktoś morduje znaną modelkę… Mariusz i Dominika, żeby uratować swoją reputację, postanawiają przeprowadzić prywatne śledztwo.

Nową książkę Księcia Komedii Kryminalnej znajdziecie w tym miejscu.

Oczy uroczne. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Oczy uroczne, Marta Kisiel. Premiera 13 marca

To kontynuacja Szaławiły, opowiadania nagrodzonego w zeszłym roku Nagrodą im. Janusza A. Zajdla. Marta Kisiel ma dla swoich fanów kolejną powieść, która niezwykle wciąga, ale też bawi.

Oda, Bazyl i Roch będą musieli zmierzyć się nie tylko z nadciągającą zimą, ale też z wielkim niebezpieczeństw, które zagraża nie tylko im, ale też ludziom. Jakie tajemnice skrywa przeszłość?

Powiem Wam, że właśnie czytam egzemplarz recenzencki tej powieści i nie mogę się oderwać od tej historii. Jak to u Marty Kisiel, jest strasznie, zabawnie i mądrze. Niedługo ją dla Was zrecenzuję, a już dziś możecie sięgnąć po własny egzemplarz książki. Znajdziecie go w tym miejscu.

Genialne dziewczyny. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Genialne dziewczyny, Roberta Fulci, Vichi de Marchi. Premiera 27 marca.

Ta książka to pięknie ilustrowany zbiór biografii kobiet, których największą pasją była nauka. Jestem pewna, że spodoba się nie tylko dziewczynkom, ale też chłopcom i starszym czytelnikom.

Znajdziecie w niej 15 wspaniałych życiorysów kobiet, to m.in. Valentina Tereshkova, Jane Goodall czy Rita Levi Montalcini.

Każda z tych historii inspiruje do tego, żeby spełniać własne marzenia. Książkę Genialne dziewczyny możecie zamówić w przedsprzedaży w tym miejscu.

Story of Bad Boys 4. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Story of Bad Boys. Tom 4, Mathilde Aloha. Premiera 7 marca

Ta seria New Adult ma wiele fanek. Czwarty tom cyklu to opowieść o dalszych losach Lili i Camerona. Miłość nie jest łatwa. Wydawało się, że ich związek najgorsze ma już za sobą, że z ich doświadczeniami przetrwają wszystko. Jednak Cameron nie był z Lili do końca szczery. Czy to wszystko, co przeszli, żeby być razem, było na darmo?

Tego dowiecie się, kiedy sięgniecie po książkę. Możecie ją zamówić w tym miejscu.

I to tyle z zapowiedzi, które dla Was wybrałam. Zdradzicie, na jakie marcowe premiery czekacie najbardziej?