Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka na TaniaKsiazka.pl Prezenty na Dzień Dziecka

Jak śpiewa Majka Jeżowska – wszystkie dzieci nasze są! A nasza zaprzyjaźniona księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl z okazji święta małych ludzi w jednym miejscu zebrała wszystko, co może dać im szczęście. Dlatego jeśli planujesz kupić najlepsze prezenty na Dzień Dziecka, koniecznie musisz tam zajrzeć!

Prezenty na Dzień Dziecka na TaniaKsiazka.pl >>

Prezenty na Dzień Dziecka na TaniaKsiazka.pl 

Zastanawiasz się, jakie w tym roku prezenty na Dzień Dziecka wywołają największy uśmiech na małych buziach obdarowanych? Obowiązkowym upominkiem jest oczywiście książka! Jeśli jednak nie macie pomysłu, jaką lekturę zapakować w kolorowy papier, w wyborze tej odpowiedniej pomoże Wam TaniaKsiazka.pl i przejrzysty podział na kategorie:

Wiadomo, dzieci kochają zabawki. Dlatego do książki warto dodać ciekawy zabawkowy upominek:

O chłopcu, który zniknął świat, Ben MillerO chłopcu, który zniknął świat na TaniaKsiazka.pl >>

Szukacie fascynującej książki przygodowej? Wybierzcie O chłopcu, który zniknął świat. To opowieść o Harrisonie, który jest dobrym dzieckiem, a przynajmniej stara się nim być, na ile tylko potrafi. Jest uczciwy, nie podkrada słodyczy, a nawet wszystkim dzieli się z siostrą. Niestety, dość często wpada w złość i nie rozumie, dlaczego tak się dzieje. I dlaczego nie potrafi zapanować nad wybuchowym charakterem. Pewnego dnia na przyjęciu urodzinowym kolegi ze szkoły Harisson za swoje złe zachowanie otrzymuje czarny balonik. Z pozoru niewinny czarny balonik okazuje się być czarną dziurą, do której można wrzucać irytujące rzeczy… Co chłopiec wrzuci w tę ciemną otchłań?

Książkę możecie zamówić pod tym linkiem.

Kolorowy nocnik. Akademia Mądrego Dziecka. Mój świat

Kolorowy nocnik na TaniaKsiazka.pl >>

Jeśli maluch, którego pragniesz obdarować akurat jest w trakcie zapoznawania się z nocnikiem, ale nie bardzo ma ochotę z niego korzystać, książeczka z Akademii Mądrego Dziecka pt. Kolorowy nocnik pomoże mu się z nim oswoić, a nawet zaprzyjaźnić! 😉 Ta barwa publikacja w zabawny sposób pokazuje dziecku, do czego służy nocnik i jak się z niego korzysta. Przesuwane elementy i otwierane okienka łączą naukę z zabawą, dzięki czemu maluch chętniej sięga po książkę.

Książeczkę złapiecie na tej stronie.

Planetarium. Muzeum Kosmosu, Chris Wormell, Raman Prinja

Planetarium na TaniaKsiazka.pl >>

A co powiecie na to, by w ramach prezentu na Dzień Dziecka, podarować młodemu człowiekowi bilet na wycieczkę w kosmos? Nie trzeba jednak wcale zajmować miejsca w prawdziwym wahadłowcu, by odbyć międzygwiezdną podróż i poznać największe tajemnice wszechświata. Wystarczy wręczyć niezwykle efektowny, ogromny album Planetarium autorstwa Ramana Rinji i Chrisa Wormella, który robi wielkie wrażenie na każdym czytelniku. W wielkoformatowym albumie można obejrzeć planety, komety i księżyce, sprawdzić, jak rodzą się z wielkich mgławic gwiazdy i czym właściwie są czarne dziury. Zobaczyć największe kolekcje niezwykłych obiektów – zarówno małych meteorytów, które przemieszczają się bez większego echa, jak i galaktyk, trudnych do ogarnięcia ludzkim rozumem. A to wszystko na kolorowych, pięknych i wyrazistych ilustracjach, pobudzających wyobraźnię.

Książka jest dostępna w tym miejscu.

Zagubiony, Josie Williams

Zagubiony na TaniaKsiazka.pl >>

Wybierając prezenty na Dzień Dziecka dla nastolatka warto pomyśleć o dobrej „młodzieżowce”. Powieść Zagubiony Josie Williams opowiada o piętnastoletniej wrażliwej Maggie, która z trudem odnajduje się w kolejnej rodzinie zastępczej. Dziewczyna została sama na świecie. Jej mama zmarła, taty nigdy nie było, a ukochana babcia cierpi na demencję. Wizyty u niej w szpitalu i zatapianie się w książkach to teraz cały jej świat.

Pewnego dnia pogrążona w myślach Maggie cudem unika wypadku, ponieważ prawie wpada pod samochód. Do najgorszego nie dochodzi tylko dzięki temu, że chłopak imieniem Ryder ratuje jej życie. Dziewczyna zakochuje się w nim bez pamięci. Problemem jest jednak to, że… Ryder nie żyje od pięciu lat. Uwięziony między życiem a śmiercią złamał zasady, byle tylko być jak najbliżej tej, dla której, mimo wszelkich przeciwności losu, kompletnie stracił głowę.

Książkę znajdziecie na tej stronie.

Daj gryza. Smakowite historie o jedzeniu, Aleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński

Daj gryza. Smakowite historie o jedzeniu na TaniaKsiazka.pl >>

Książka Daj gryza. Smakowite historie o jedzeniu to fantastyczna wycieczka do krainy smaków i aromatów, idealna dla małych i większych smakoszy. To podróż dokoła świata, podczas której czytelnik pozna zwyczaje kulinarne 26 krajów z pięciu kontynentów. Pozna również wiele faktów i ciekawostek. Na przykład skąd pochodzi kukurydza, pszenica czy ziemniaki,  jakie potrawy od wieków pojawiały się na stołach w Turcji czy we Włoszech, a także jakie pochodzenia mają dania, które na co dzień przygotowujemy. W publikacji znajduje się specjalna oś czasu. Zaznaczono na niej najważniejsze wydarzenia oraz odkrycia kulinarne, które miały wpływ na losy kuchni całego świata.

Książkę możecie zamówić pod tym linkiem.

>> Jaki inne prezenty na Dzień Dziecka przygotowała TaniaKsiazka.pl? Przekonacie się , klikając TUTAJ. <<

Czytaj także: