Najsłabsze ogniwo - nowość od Roberta Małeckiego Najsłabsze ogniwo

Są takie informacje, które wywołują dreszcze zadowolenia. My, książkoholicy, doskonale znamy to przyjemne uczucie. Doświadczamy go bowiem za każdym razem, gdy nasz ulubiony autor ogłosi datę premiery swojej najnowszej książki. Ostatnio taki zbiorowy dreszcz przebiegł po plecach czytelników z całej Polski, gdy Robert Małecki zapowiedział, że już 29 września w księgarniach pojawi się jego najnowsza powieść. Jeszcze nie tak dawno, bo pięć miesięcy temu, uraczył nas świetną Zmorą. Tym razem w nasze ręce powierzy Najsłabsze ogniwo, czyli ekscytujący thriller o sile rodzinnych więzów i o złu, które niepostrzeżenie może wkraść się do każdego domu. Jestem przekonana, że to będzie mocna lektura!

Najsłabsze ogniwo Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Najsłabsze ogniwo

Jeśli na okładce książki pojawia się nazwisko Roberta Małeckiego, od raz wiadomo, że czeka nas smakowita, trzymająca w napięciu, niebanalna opowieść. Tak się również zapowiada jego najnowszy thriller pt. Najsłabsze ogniwo, promowany niepokojącym hasłem: Zło czai się w każdym z nas. Dlatego wszyscy jesteśmy podejrzani. Ach! Aż powiało grozą, a na przedramionach podniosły się włoski…

Gdzie nas zatem przeniesie autor, żebyśmy skonfrontowali się z tym złem? Akcja powieści rozgrywa się latem 2019 roku w spokojnej podtoruńskiej wsi. Głównym bohaterem jest Piotr Warot – popularny pisarz powieści obyczajowych. To zdecydowanie nie jest jego czas. Mężczyzna przeżywa najpotworniejsze wakacje w życiu, bowiem w niewyjaśnionych okolicznościach nagle znika jego brat Aleks z dziewczyną Aliną.

Policja nie ma złych przeczuć. Funkcjonariusze zakładają, że para po prostu zrobiła sobie romantyczny urlop i odcięła się od świata, żeby nikt im nie przeszkadzał. Piotr jednak ma pewność, że to zbyt długie milczenie nie wynika jedynie z chęci ucieczki od codzienności. Na pewno wydarzyło się coś złego! Nie wie tylko, co konkretnie mogło się stać i czy ktoś brał udział w zaginięciu jego bliskich. Podejrzane jest również to, że w tym samym czasie z domu ucieka nastoletni syn sąsiadów. Czy to możliwe, że te dwie sprawy są ze sobą połączone?

Warot, chcąc poznać prawdę, będzie musiał zerwać łańcuch kłamstw, który oplata jego rodzinę. Trudno w nim jednak będzie znaleźć najsłabsze ogniwo…

Choć premiera książki Najsłabsze ogniwo planowana jest na 29 września, już teraz możesz przedpremierowo zamówić swój egzemplarz – w tym miejscu.

Czytaj także: