Promocje

Prezent na Dzień Kobiet – 3 książki za 39,90 zł w TaniaKsiazka.pl

3 książki za 39,90 zł w TaniaKsiazka.pl

Każda okazja jest dobra, żeby złapać książki ze zniżką, a że wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet… no cóż 🙂

3 książki za 39,90 zł w TaniaKsiazka.pl

Nasza zaprzyjaźniona księgarnia TaniaKsiazka.pl wspólnie z Wydawnictwem Kobiecym z okazji Dnia Kobiet przygotowała dla książkoholioczek jedną z ulubionych promocji swoich klientek!

Jeszcze do niedzieli możecie skomponować swój książkowy pakiet. Wystarczy, że wybierzecie trzy książki z promocyjnej listy tytułów, a wtedy za wszystkie zapłacicie 39,90 zł. Mało tego, jeżeli dodacie kolejne książki z listy, to cena każdej z nich spadnie do 13,30 zł.

Złap 3 książki za 39,90 zł w TaniaKsiazka.pl >>

Wydawnictwo Kobiece zostało stworzone przez kobiety z myślą o kobietach. Zatem możecie być pewni, że wśród książek wydanych pod tą marką, znajdziecie mnóstwo z nurtu tak zwanej (bardziej lub mniej trafnie) literatury kobiecej. To m.in. powieści obyczajowe, romanse oraz erotyki, ale to nie wszystko. Wśród książek, z których możecie skomponować swój pakiet, są też kryminały, thrillery oraz powieści dla młodzieży. Jestem pewna, że znajdziecie przynajmniej po trzy tytuły, które wpadną wam w oko 🙂

Przejrzałam listę promocyjnych książek do Wydawnictwa Kobiecego i powiem Wam, że można wśród nich znaleźć sporo perełek 🙂

Winna - kup na TaniaKsiazka.plWinna Alicja Sinicka

Lubicie trudne historie, którym już całkiem blisko do thrillera, a do tego okraszone wątkiem romansowym? W takim razie książka Alicji Sinickiej może się Wam spodobać.

Główna bohaterka, dwudziestopięcioletnia Wendy, doktorantka psychologii klinicznej jest rozczarowana swoim życiem. Właśnie rozstała się z mężczyzną, który ją zdradził (a którego codziennie musi oglądać w pracy) do tego dochodzi toksyczna relacja z ojcem. Gdy angażuje się w romans z Jimem, przystojnym wojskowym, dziewczyna nie wie, czy może mu zoaufać…

Setna królowa - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Setna królowa Emily R. King

Ta książka to pierwszy tom fantastycznej serii young adult.

Młoda dziewczyna sprzeciwia się brutalnej tradycji, brakuje odrobiny do wybuchu rebelii. A wszytko zaczyna się od tego, że wychowana przez kapłanki Kalinda, ma zostać setną żoną Radży Tereka. Dziewczyna nie ma zamiaru udowadniać swojej wartości w walce na śmierć i życie z pozostałymi żonami monarchy.

 

Pakiet książek w promocyjnej cenie możecie złapać tylko do niedzieli, 8 marca. Wszystkie książki z Wydawnictwa Kobiecego objęte obniżką z okazji Dnia Kobiet znajdziecie w tym miejscu.

3 książki za 39,90 zł w TaniaKsiazka.pl