Sensacyjna jesień - kryminał, sensacja, thriller Sensacyjna jesień

Najlepszy sposób na chandrę, zimne dłonie i zbyt długie, chłodne wieczory? Oczywiście czytanie! Przyjrzę się dziś zatem książkom, które przyspieszają krążenie krwi (oczywiście wywołując strach i trzymając w niebotycznym napięciu!). Zobacz, po jakie tytuły warto sięgnąć o tej mrocznej porze roku… Niech to będzie sensacyjna jesień!

Sensacyjna jesień na TaniaKsiazka.pl >>

Sensacyjna jesień

Jeśli sensacyjna jesień to tylko z najlepszymi powieściami z gatunków: kryminał, thriller i sensacja. Jakie tytuły koniecznie powinny trafić do Twojej biblioteczki?

Niewybaczalne Izabela JaniszewskaNiewybaczalne Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Co jest Niewybaczalne w najnowszej powieści Izabeli Janiszewskiej? Zbrodnia, w której tle majaczą zaginione dziecko i jedno kłamstwo, które zniszczy wszystko… Tym dzieckiem jest trzylatek, który w centrum handlowym puszcza rękę mamy i rozpływa się w powietrzu. Trzy dni po tym wydarzeniu śledczy na pobliskich łąkach znajdują trzy ciała – ofiary okrutnego morderstwa. Odkrycie to w członkach lokalnej społeczności wywołuje panikę. Mieszkańcy stają się wobec siebie nieufni… Tymczasem ktoś bardzo się stara, żeby prawda o zbrodni nie ujrzała światła dziennego. I nawet mu się to udaje. Do czasu!

Dwadzieścia lat później policjanci informują Zuzannę o śmierci jej ojca. Od tego momentu spadają na nią informacje, które świadczą o tym, że jej przeszłość to jedno wielkie kłamstwo. By to zrozumieć, dziewczyna musi udać się tam, gdzie wszystko się zaczęło.

Brzmi intrygująco? Książka Niewybaczalne Izabeli Janiszewskiej złapiesz w tym miejscu.

Zaraza. Igor Brudny. Tom 4 Przemysław Piotrowski

 Zaraz Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Uwaga! Zacieramy rączki, bo czwarty tom serii o Igorze Brudnym trafi w nie już w połowie listopada! Kolejna część po Piętnie, Sforze i Cherubie nosi tytuł Zaraza i – biorąc pod uwagę, jak dobrze znamy prozę Przemysława Piotrowskiego – zmrozi nam krew w żyłach!

Igor Brudny z trudem dochodzi do siebie po ostatnim spotkaniu z psychopatycznym mordercą. Rzeczywistość, w której się budzi nie jest już taka sama. Komisarz musi się trzymać z daleka od Warszawy, a zespół inspektora Romualda Czarneckiego z Zielonej Góry przestał istnieć. To, co się natomiast nie zmienia, to to, że trwa przy nim Julia Zawadzka, wierna i lojalna partnerka, która po przeniesieniu do zielonogórskiej komendy sama mirzy się z nowymi wyzwaniami. Jej śledztwo stoi w miejscu, a na dodatek znaleziono zwłoki kolejnej zamordowanej kobiety. Z sekcji wynika, że w ciele nie została ani jedna kropla krwi.

Oboje bohaterów czuje bezradność. Dodatkowo u Brudnego w domu pojawia się człowiek, który desperacko prosi o pomoc. Czy starczy mu sił, by poprowadzić tę sprawę?

Czarta część serii o Igorze Brudnym w księgarniach już od 12 listopada. Pod tym linkiem możesz zamówić ją przedpremierowo.

Pacjent Max Czornyj

Pacjent Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Max Czornyj sypie książkami jak z rękawa. Już pod koniec października będziemy mogli przeczytać jego kolejną powieść pt. Pacjent. Wszystko zaczyna się od telefonu ze szpitala. W trakcie rozmowy z dyspozytorką komisarz Deryło zaczyna odczuwać niepokój – coś się stało z Tamarą Haler, jego partnerką! Po serii badań kobieta zniknęła ze szpitalnego oddziału i nikt nie wie, gdzie się podziewa. Dlaczego przepadła bez słowa? Odpowiedź przychodzi szybko… Kolejny telefon, który odbiera Deryło jest bowiem od porywacza, który mówi, że wypuści kobietę pod jednym warunkiem. Komisarz musi wykonać szaleńcze zadanie. I ma na to tylko dwanaście godzin!

Premiera Pacjenta już 28 października. Powieść zamówisz tutaj.

Szelest Małgorzata Oliwia Sobczak

Szelest Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Sensacyjna jesień będzie wyjątkowa również ze względu na najnowszą powieść Małgorzaty Oliwii Sobczak pt. Szelest. Co to za historia? Otóż dziennikarka Alicja Grabska dostaje bardzo ciekawe zlecenie. Jej zadaniem jest przetestowanie aplikacji mobilnej Place to Rest, dzięki której można odwiedzić zagadkowe miejsca na mapie Trójmiasta. W trakcie jednej z takich wędrówek natrafia na ciało zamordowanej kobiety. Śledztwo w tej sprawie rozpoczyna detektyw Oskar Korda. Okazuje się, że mężczyzna podczas pracy nad rozwiązaniem zagadki śmierci trafi do mrocznego świata pełnego tajemnic. Do miejsca, w którym przeszłość nigdy nie daje o sobie zapomnieć.

Premiera książki Szelest już 10 listopada, natomiast już teraz może zamówić przedpremierowy egzemplarz, o tutaj.

Nie ten mąż Kathryn Croft

Sensacyjna jesień: Nie ten mąż Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Według Wydawnictwa Słowne, książka Nie ten mąż  Kathryn Croft, autorki bestsellerowych Nie pozwól mu odejść i Powrotu, to najbardziej porywający i zaskakujący thriller psychologiczny, jaki przeczytasz w tym roku. O czym zatem traktuje fabuła tak zapowiedzianej opowieści?

Abby i Rob przeprowadzają się do wymarzonego domu w Londynie, gdzie pragną rozpocząć nowy rozdział w życiu. Wszystko układa się doskonale, mają dużo zajęć, Abby planuje znaleźć pracę i wygląda na to, że nic nie może zakłócić sielanki. Zwłaszcza że Abby poznaje Siennę, która staje się jej pierwszą przyjaciółką w nowym mieście. Sienna ma męża, niezwykle czarującego Grega. Pewnego dnia Sienna proponuje Abby zamianę ról. Tylko na jedną noc, przecież taka niewinna zabawa nie może skończyć się źle… Zgoda na tę zamianę wywołuje jednak lawinę konsekwencji, które mogą zniszczyć idealny świat Abby.

Nagle znika Greg i nie wiadomo dlaczego. Nie jest w stanie dźwigać tej tajemnicy? Czy może to jedynie przedsmak czegoś znacznie groźniejszego, co ma przynieść przyszłość? Abby będzie zmuszona zrobić wszystko, by siebie ochronić…

Nie ten mąż już 28 października na półkach księgarni. A tutaj już teraz zamów swój egzemplarz.

***

Inne propozycje na literacką sensacyjną jesień znajdziesz pod tym linkiem.

Czytaj także: