Oglądacie seriale o młodzieży i dla młodzieży? Dobrze wiemy o tym, że ogląda je nie tylko młodzież, ale też spore grono „nieco” starszych widzów. Jeżeli niecierpliwie czekacie na kolejne sezony Sex Education lub Generation, to powinniście zainteresować się serialem Heartstopper. Tym bardziej że dziś premierę ma pierwszy odcinek.

Serial Heartstopper na podstawie komiksu już można obejrzeć na Netfliksie

Serial Heartstopper – o czym jest?

Cała historia skupia się na relacji dwóch nastoletnich chłopaków, którzy chodzą do jednej szkoły. Są z dwóch różnych światów, różnych sfer towarzyskich i mają inną wrażliwość. Delikatny Charlie jest gejem i nigdy tego nie ukrywał. Zaś Nick to twardy sportowiec. Gra w rugby i już ma za sobą związek z dziewczyną.

Charlie i Nick zaprzyjaźniają się i świetnie czują się w swoim towarzystwie. Choć ich znajomi nie do końca potrafią zrozumieć, co jest podstawą tej przyjaźni. Z jednej strony bliscy Charliego podejrzewają, że być może podkochuje się w sportowcu. Martwią się, że skończy ze złamanym sercem. Z kolei Nick nie ma pojęcia, dlaczego tylko przy Charliem może być sobą, bo nigdy w niczyim towarzystwie nie czuł się tak dobrze.

Wszystko komplikuje pocałunek na pewnej imprezie. Czy między Charliem i Nickiem jest coś więcej niż przyjaźń?

To opowieść o odkrywaniu siebie i akceptacji.

Gdzie można obejrzeć serial?

Cały pierwszy sezon serialu Heartstopper można od dziś (22.04.2022 r.) obejrzeć na Netfliksie. Już w tym momencie czeka na Was osiem odcinków. W głównych bohaterów wcielą się Kit Connor (jako Nick Nelson) i Joe Locke (w roli Charliego Springa).

Komiksy były pierwsze. Przeczytaj i dowiedz się więcej

Scenariusz seriali Heartstopper powstał na podstawie komiksu Alice Oseman. W komiksowej serii możecie znaleźć już trzy odsłony tej historii:

Heartstopper - seria komiksów zekranizowana przez Netflix

Jeżeli spodoba się Wam serial, to od razu możecie sięgnąć po komiksy, żeby dowiedzieć się, jak losy Charliego i Nicka potoczą się dalej.

Sprawdź też: