Szwedzki thriller Krwawy kwiat - darmowy fragment

Już od 15 stycznia w księgarniach możecie znaleźć pierwszy tom bestsellerowej szwedzkiej Trylogii oporu Louise Boije af Gennäs. Rozpoczynający cykl niepokojący thriller psychologiczny Krwawy kwiat ukazał się nakładem wydawnictwa Mova.

Thriller Krwawy kwiat - sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>

Louise Boije af Gennäs stworzyła przejmującą i wciągającą historię, która jednocześnie nawiązuje do niewyjaśnionych szwedzkich afer politycznych, zatem jest swoistą krytyką społeczną.

Thriller Krwawy kwiat – trauma i walka z systemem

Główną bohaterką jest Sara. Młoda kobieta zmaga się z traumą i cierpi na zespół stresu pourazowego po tragicznej śmierci ojca i brutalnym gwałcie. Sara po studiach i odbyciu służby wojskowej przeprowadza się do Sztokholmu. Zaczyna jak wielu – niskopłatną pracą w kawiarni, z tanim mieszkaniem w nieciekawej dzielnicy. Gdy w pracy poznaje Bellę, która proponuje jej wspólne mieszkanie i lepszą pracę, Sarze wydaje się, że w końcu poczuje bezpieczną stabilizację.

Thriller Krwawy kwiat - sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Współlokatorki świetnie się dogadują i gdy wszystko zaczyna się okładać, Sara czuje niepokój. Czy dziwne wydarzenia, które mają wokół niej miejsce, to zwykłe zbiegi okoliczności, czy coś więcej?

Co więcej, do biura, w którym pracuje Sara, dzwoni mężczyzna i podaje się za jej ojca. Czy mówi prawdę? Czy jego śmierć w pożarze była sfingowana? Dziewczyna chce poznać odpowiedzi i postanawia się z nim spotkać.

W świecie, w który wprowadza nas Louise Boije af Gennäs, nikomu nie można ufać. Fakty i kłamstwa zazębiają się, tworząc rzeczywistość, w której wszystko ma więcej niż jedno dno.

Możecie poczuć przedsmak tej historii:

Tracił i odzyskiwał przytomność, głosy do-okoła niego znikały i powracały. Mówiły w znanym mu języku, ale nie mógł połączyć ze sobą słów i zrozumieć ich sensu. Cel był jednak jasny: chcieli, żeby się poddał i im to przekazał. on jed-nak nie mógł tego zrobić.

– …Sara.

[button url=”https://cf1-taniaksiazka.statiki.pl/images/files/BFB/9788366234734,2.pdf” target=”blank” style=”flat” background=”#dd290b” color=”#ffffff” size=”15″ center=”yes” text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]Krwawy kwiat – przeczytaj darmowy fragment >>[/button]

Krwawy kwiat, thriller rozpoczynający Trylogię oporu jest już w księgarniach.

Książkę możecie zamówić w tym miejscu.