Promocje

Tłusty rabat na Tłusty Czwartek – książki o 60% taniej!

Tłusty rabat. Książki o 60% taniej!

W tym roku rabaty w księgarni Tania Książka postanowiły obchodzić Tłusty Czwartek. Urosły nawet do 60% i to nie za sprawą pączków, a miłości do dobrej literatury! Warto iść za ich przykładem, bo nic tak nie smakuje jak świetna książka! Oczywiście w towarzystwie kalorycznych słodkości!

Tłusty rabat na Tłusty Czwartek – książki o 60% taniej

Sprawdźcie, co tym razem możecie upolować z tłuściutkim rabatem:

Zrozumieć malucha Tovah P. Klein

Twój dwulatek przeżywa okres buntu? Martwisz się o przyszłość swojego trudnego dziecka? Nie wiesz, jak reagować, gdy pociecha nie dogaduje się z rówieśnikami? Spokojnie, takie lęki przeżywają miliony rodziców na całym świecie. Książka psycholog Tovah P. Klein przynosi odpowiedzi na wiele pytań, które nurtują dorosłych. Dzięki Zrozumieć malucha dowiecie się, co zrobić, aby wychować pewnego siebie, tryskającego szczęściem oraz dojrzałego emocjonalnie człowieka. A przy tym samemu nie zwariować. 🙂 Poradnik polecany jest rodzicom dzieci w wieku od dwóch do pięciu lat.

 

Błogosławiony stan umysłu Karolina Piotrowska

Gdy kobieta dowiaduje się, że jest w ciąży, rozpoczyna zupełnie nowy rozdział w swoim życiu. To czas naznaczony szczęściem, ale także niepokojem i lękiem o własną przyszłość. Jak nie dać się zwariować, nie ulegać presji otoczenia i łagodnie, w zgodzie ze sobą przeżyć ten cudowny okres? Z pomocą przychodzi Karolina Piotrowska – psycholog i doula, której książka Błogosławiony stan umysłu pomaga kobietom zrelaksować się, zapanować nad emocjami i uzyskać spokój duszy. Autorka podpowiada także, w jaki sposób podejmować świadome decyzje dotyczące porodu, karmienia piersią oraz roli partnera na wczesnych etapach wspólnego rodzicielstwa.

Mary McGrory – pierwsza królowa dziennikarstwa John Norris

„Nie potrafię inaczej, muszę widzieć, muszę słyszeć. Nie chcę by ktokolwiek patrzył i słuchał za mnie” – tak w jednym z wywiadów swoją pracę podsumowała Mary McGrory, jedna z największych, amerykańskich dziennikarek naszych czasów. McGrory jako pierwsza kobieta doczekała się nagrody Pulitzera i ciężko wyobrazić sobie współczesną politykę bez jej komentarzy, artykułów i wywiadów. Była prowokatorką o liberalnych poglądach, twardo stąpała po ziemi i prowadziła dyskusje z największymi osobami na ziemi. Dzięki książce Johna Norrisa możemy poznać bliżej „pierwszą królową dziennikarstwa”.

 

Tłustymi rabatami możecie cieszyć się aż do 13 lutego!

Tłusty rabat na Tłusty Czwartek - książki o 60% taniej! Sprawdź >>>