zaBOOKowany tydzień trwa! Akcja dla fanów młodzieżówek

Co powstanie, kiedy swoje siły połączą jedna z większych księgarń internetowych i wydawnictwo książek dla młodzieży? Wydarzenie, którego nie może przegapić żaden fan młodzieżówek! Właśnie trwa zaBOOKowany tydzień, event Wydawnictwa Young i TaniaKsiazka.pl.

zaBOOKowany tydzień trwa! Akcja dla fanów młodzieżówek

zaBOOKowany tydzień – 17-23 kwietnia 2023 r. 

Booktok rośnie w siłę. Czytanie staje się jednym z młodzieżowych trendów i z roku na rok pojawia się coraz więcej ciekawych książek dla młodzieży. Ich autorzy nie boją się trudnych tematów, nie boją się tematów tabu, a młodzi czytelnicy to doceniają.

Wydawnictwo Young (imprint Wydawnictwa Kobiecego) wyszło z inicjatywą stworzenia wydarzenia skierowanego do miłośników powieści young adult i new adult. Po miesiącach planowania, przygotowań i dyskusji powstał zaBOOKowany tydzień – event online, do którego można dołączyć z dowolnego miejsca na świecie.

Spotkania live z autorami i booktokerami

Podczas zaBOOKowanego tygodnia będziecie mieć okazję, żeby uczestniczyć w spotkaniach live na TikToku i Instagramie poświęconych książkom dla młodzieży. To rozmowy wokół książek, blogowania i bookmediów.

Na każdy dzień zaBOOKowanego tygodnia organizatorzy zaplanowali jedno inspirujące spotkanie.

Harmonogram znajdziecie tutaj >

Promocje na książki

Podczas wydarzenia poświęconego literaturze nie może oczywiście zabraknąć książek i promocji. Będzie mieć okazję złapać gadżety, książki młodzieżowe w niższych cenach, premiery, a nawet przedpremierowo książkę Muchomory w cukrze Marty Bijan z autografem (liczba egzemplarzy z podpisem autorki jest ograniczona, więc warto się pospieszyć).

Czekają na Was książki od Wydawnictwa Young oraz od innych wydawców specjalizujących się w młodzieżówkach.

ZaBOOKowny tydzień potrwa do niedzieli 23 kwietnia.

zaBOOKowany tydzień – sprawdź >

Partnerem wydarzenia jest Orlen Paczka.

***

Sprawdź też: