FantasyKsiążki dla dzieciZapowiedzi i nowości

Zaczarowany zamek Sophie Anderson – zapowiedź baśniowej powieści dla dzieci

Zaczarowany zamek Sophie Anderson - zapowiedź baśniowej powieści dla dzieci Zaczarowany zamek Sophie Andreson

Autorka bestsellerowych książek dla dzieci znowu dała radość naszym pociechom. Zaczarowany zamek Sophie Anderson pojawił się w księgarniach 23 marca, dzięki Wydawnictwu Young. To przepiękna baśniowa opowieść pełna magii i tajemnic.  I o dziewczynce, przed którą postawiono nie lada wyzwania.

Zaczarowany zamek Sophie Anderson Szukaj na TaniaKsiazka.pl >>

Zaczarowany zamek Sophie Anderson

Zaczarowany zamek Sophie Anderson to urzekająca baśniowa opowieść, która uświadamia młodemu czytelnikowi, że magia jest wszędzie tam, gdzie się w nią wierzy. Spacerując między literami poznajemy dziewczynkę imieniem Olia. Wraz ze swoją rodziną mieszka w Zamku Mila, którym opiekują się jej rodzice. Nie jest to jednak zwykły budynek. W ogromnej liczbie pokoi, ogrodów i krętych korytarzy można się zgubić jak w labiryncie. Ponadto w każdym nawet najmniejszym kącie czają się tajemnice.

Pewnego razu po gwałtownej burzy, która wstrząsa zamkiem, Olia niepodziewanie natrafia na sekretne drzwi. Ciekawość wygrywa z lękiem, więc dziewczynka naciska klamkę i wchodzi do środka. Okazuje się, że prowadzą one do magicznej krainy! Wkrótce dowiaduje się, że na wszystkim mieszkańcom równoległych światów grozi niebezpieczeństwo. I że to ona musi ich ocalić. Takie jest jej bowiem przeznaczenie.

Przed nią bardzo trudne zadanie. Teraz przy pomocy rodziny i nowych przyjaciół musi odnaleźć w sobie magiczną moc, ponieważ tylko w ten sposób będzie mogła ochronić wszystko i wszystkich, na czym jej zależy i co kocha najbardziej. Niestety nie ma na to zbyt dużo czasu. Zegar tyka… Czy Olii uda się uratować to, co dla niej najważniejsze?

Dla małych i dla dużych

Jak widzicie, fabuła zapowiada się niezwykle i bardzo apetycznie. W książce mamy czarującą bajkową przygodę, opowiadającą o sile miłości i wielkiej odwadze. I o tym, że warto wierzyć w magię niezależni od tego, jakie spotykają nas przeciwności. Nie dziwi zatem fakt, że wydawca zaznacza wyraźnie, że Zaczarowany zamek Sophie Anderson jest nie tylko wartościową powieścią dla dzieci, ale również historią, którą powinni przeczytać także dorośli. Ponieważ można się w niej zakochać niezależnie od tego, ile ma się lat.

>> Czytaj darmowy fragment książki <<

W tym miejscu możesz zamówić swój egzemplarz. W całości!  😉

Czytaj także: