Zaginiona Siostra - nowa część serii Siedem Sióstr Zaginiona siostra

Już na początku czerwca każdy fan książek Lucindy Riley krzyknie: nareszcie, jak się cieszę!. Dlaczego? Bowiem na rynku wydawniczym pojawi się niecierpliwie wyczekiwane zamknięcie sagi pt. Siedem sióstr, czyli  jednej z najpopularniejszych serii obyczajowych. Chcesz poznać datę premiery? Siódmy tom zatytułowany Zaginiona Siostra w księgarniach pojawi się już 2 czerwca! Powieść ta zabierze Cię w cudowną i pełną przygód podróż dookoła świata, której celem jest jedno: odnaleźć zaginioną siódmą siostrę D’Apliese.

Zaginiona siostra Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Zaginiona siostra

Seria Siedem sióstr Lucindy Riley opowiada o siostrach, które wychowały się w bajecznej posiadłości na prywatnym półwyspie Jeziora Genewskiego. Co ciekawe, urodziły się na różnych kontynentach, a znalazły się w tym miejscu za sprawą adopcji. Ich przybrany ojciec nadał im imiona mitycznych Plejad. Wspólne dzieciństwo to jednak odległa przeszłość. Każda z nich ułożyła sobie życie po swojemu i dziewczyny bardzo rzadko spotykają się wszystkie razem. Nagle nadarza się ku temu okazja. Niestety okoliczności są bardzo trudne, bowiem umiera ich ojciec. Sześć kobiet wraca zatem do domu. Na miejscu każda z nich otrzymuje tajemniczy list od ojca, a w nim wskazówki pomocne w odkryciu własnych korzeni. I jeszcze jedno. Podpowiedź, co się stało z ich siódmą siostrą…

Wydarzenie to daje początek niesamowitej opowieści. Sześć sióstr rozpoczyna bowiem poszukiwania, w których trakcie nie tylko ustalają tożsamość tej siódmej, ale trafiają na rysunek niezwykłego pierścienia ze szmaragdem w kształcie gwiazdy. Okazuje się, że należy on do jej biologicznej matki, a w zasadzie do kobiety, która jako jedyna może potwierdzić, że jej córka jest rzeczywiście Zaginioną siostrą. Niestety, ta wyruszyła akurat w podróż dookoła świata, więc siostry postanawiają podążyć jej śladem. Mają mało czasu. Muszą jak najszybciej odnaleźć kobietę i jej córkę, by wszystkie siostry mogły razem złożyć wieniec na Morzu Egejskim, tam, gdzie po raz ostatni widziano jacht ich ojca.

Podczas tego wyścigu z czasem szlakiem kolejnych państw kobieta wciąż wymyka im się z rąk. Czy to możliwe, że wcale nie chce zostać odnaleziona?

****

Do tej pory nie miałeś styczności z nastrojową i pełną magii sagą rodzinną Siedem sióstr? W podjęciu decyzji o rozpoczęciu tej fascynującej czytelniczej przygody może Ci pomóc Wydawnictwo Albatros:

Wszystkie tomy cyklu dostępne są w tym miejscu, natomiast książkę Zaginiona siostra Lucindy Riley znajdziesz tutaj.

Zobacz także: