Zapowiedzi fantasy marzec 2023

Lubisz magiczne przygody, ale nie wiesz, po jaki tytuł sięgnąć w nadchodzącym miesiącu? Sprawdź zapowiedzi fantasy na marzec 2023 i daj się zainspirować!

Zapowiedzi fantasy marzec 2023: Szept morza znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Szept morza

Pierwsza marcowa premiera to czyli drugi tom Szeptu lasu, w którym wracamy do Siedmiu Królestw, by poznać dalsze losy Szeptów z Czarnego Boru. Bohaterami są: krnąbrna syrenia królewna, omyłkowo porwany bard i grupa Szeptów na misji ratunkowej. Zaś ich celem – legendarna Złota Perła i ocalenie przyjaciela.

Na syrenę Arminę spada okrutna klątwa. Dopóki nie zgodzi się poślubić księcia Velmaru, każdej nocy będzie przemieniać się w łabędzia. Oznacza to również, że nigdy nie będzie mogła opuścić zatoki, bo inaczej przemieni się w morską pianę. Rozwścieczone siostry przyrzekają zemstę i postanawiają porwać księcia Aerysa.

Kiedy do Rady Szeptów dociera wieść, że Willhart zaginął w tajemniczych okolicznościach, Jahter, Eillen i Dunhan ruszają na jego poszukiwania, by dowiedzieć się, o czym przy blasku księżyca szepcze morze.

PREMIERA: 01 marca

Złote enklawy. Scholomance. Lekcja trzecia znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Złote enklawy. Scholomance. Lekcja trzecia

Jedyną rzeczą, o której nigdy nie mówisz, kiedy jesteś w Scholomance, jest to, co zrobisz, kiedy wyjdziesz. Nawet najbogatszy enklawowiec nie kusiłaby losu w ten sposób. Lecz teraz to nierealne marzenie spełniło się El i jej przyjaciołom.

Co więcej, nawet nie musiała zostać potwornie złą czarownicą, jak zapowiadała przepowiednia. To tyle, jeśli chodzi o proroctwo jej prababki o zagładzie i zniszczeniu. Jej plan ukończenia szkoły zadziałał perfekcyjnie – uratowali wszystkich i uczynili świat bezpiecznym dla wszystkich czarodziejów. Zapanował pokój i harmonię we wszystkich enklawach świata.

No dobra, wcale się tak nie stało. Właściwie wszystko poszło nie tak. Ktoś inny podjął projekt niszczenia enklaw w imieniu El i prawdopodobnie wszyscy, których uratowała, zginą w nadchodzącej wojnie. A pierwszą rzeczą, którą musi teraz zrobić, cudem wydostawszy się z Scholomance, to zawrócić i znaleźć drogę powrotną.

PREMIERA: 08 marca

Książki Elfy Londynu szukaj na TaniaKsiazka.pl

Elfy Londynu

Poznajcie współczesny Londyn, w którym elfy i ludzie żyją wspólnie, na podobnych zasadach. Stare, potężne elfickie rody prowadziły niegdyś ze sobą wojny. Po nich nastąpiły stulecia względnego spokoju, niemniej rany nie zabliźniają się tak łatwo.

W ostatnich czasach zdają się znów zaogniać wraz ze wzrostem i umocnieniem się grupy radykalnych głosicieli wyższości rasowej elfów nad ludźmi.

Młoda elfka Arianrhod planuje dokonać infiltracji organizacji terrorystycznej w poszukiwaniu osobistej zemsty. Tymczasem miasto staje się areną zakulisowych starć zwaśnionej elfickiej arystokracji, a Arianrhod niechcący trafia w sam środek przygotowań wojennych.

PREMIERA: 08 marca

Zapowiedzi fantasy marzec 2023: Legendy Latte szukaj na TaniaKsiazka.pl

Legendy i Latte

Po całym życiu wypełnionym zwycięstwami i rozlewem krwi Viv po raz ostatni odkłada miecz. Zmęczona walką orczyca chce zacząć od nowa. Postanawia więc otworzyć pierwszą kawiarnię w mieście Thune. Jednak na drodze do sukcesu staną zarówno starzy, jak i nowi rywale, nie mówiąc o tym, że nikt nie ma bladego pojęcia, czym właściwie jest kawa.

Jeśli Viv chce zostawić za sobą buntowniczą przeszłość i urzeczywistnić swoje plany, nie będzie mogła tego zrobić sama.

Podobno przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę. I niezależnie od tego, czy jej członków połączy starożytna magia, kruche ciasto, czy świeżo zaparzona filiżanka kawy, mogą stać się wspólnikami, a nawet kimś więcej, czego Viv nigdy wcześniej nie podejrzewała.

PREMIERA: 08 marca

Electric Idol. Dark Olympus. Tom 2 znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Electric Idol. Dark Olympus. Tom 2

W ultranowoczesnym mieście Olympus zawsze jest jakaś cena do zapłacenia. Psyche wiedziała, że w końcu będzie musiała stawić czoła gniewowi Afrodyty, ale nigdy nie spodziewała się, że stawką będzie jej dosłowne serce… lub że wspaniały syn Afrodyty będzie tym, który zada śmiertelny cios.

Eros nie ma problemu z przelewaniem krwi. Kiedy jednak przychodzi czas na zlikwidowanie jego ostatniego celu, nie może tego zrobić. Zdezorientowany swoją reakcją na postać Psyche, robi jedyną rzecz, o której może pomyśleć, aby zapewnić jej bezpieczeństwo: żeni się z nią. Ta przysięga zmienić życie Erosa w piekło, dopóki nie znajdą wyjścia z tego bałaganu.

Ale w pewny momencie granice nienawiści się zacierają, a Psyche zdaje sobie sprawę, że mimo wszystko jej małżonek może zdobyć jej serce… i nie jest pewna, czy przeżyłaby tę stratę.

PREMIERA: 23 marca

Zapowiedzi fantasy na marzec 2023 znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Któryś z tytułów szczególnie wpadł Wam w oko?
Jeśli tak, wszystkie zapowiedzi fantasy na marzec 2023 znajdziesz na TaniaKsiazka.pl. 🙂