Promocje

#zostańwdomu – pomysły na spędzenie czasu od TaniaKsiazka.pl

#zostańwdomu - pomysły na spędzenie czasu od TaniaKsiazka.pl >

Wszyscy spodziewaliśmy się tego, że epidemia COVID-19 w końcu zastuka też do granic naszego kraju, jednak podejrzewam, że większość z nas nie była świadoma tego, jak wpłynie ona na nasze codzienne życie. W myśl bezpieczeństwa i zalecenia #zostanwdomu, kto tylko może – zostaje. W efekcie jesteśmy świadkami widoków rodem z powieści postapokaliptycznych – niemal całkiem wyludnione miasta.

#zostańwdomu - pomysły na spędzenie czasu od TaniaKsiazka.pl >

W myśl najważniejszej polskiej zasady – jakoś to będzie – trzeba zastosować się do zaleceń, bo one wszystkie są dla naszego bezpieczeństwa. Zatem zostańmy w domu i nie dajmy się nudzie.

Nasza zaprzyjaźniona księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl cały czas pracuje i z zachowaniem zalecanych środków ostrożności przyjmuje i realizuje zamówienia. Co więcej, właśnie jej ekipa stworzyła miejsce, w którym znajdziecie mnóstwo książek (i nie tylko) do walki z nudą. Przecież ten dodatkowy wolny czas warto spędzić na czytaniu!

#zostańwdomu i #czytajksiążki. Złap sposoby na nudę >

TaniaKsiazka.pl ma dla Was wiele czytelniczych inspiracji. To  m.in.: książki bestsellerowych autorów oraz zestawienia tytułów w popularnych tematykach – dotyczących epidemii, książki o Czarnobylu i Auschwitz, książko postapokaliptyczne, o wikingach, czarownicach, czy powieści w klimacie kultowych serii: Wiedźmina i Gry o Tron. – Jest tego jeszcze więcej.

Do tego aż dwie promocje na książki od Wydawnictwa Kobiecego. Jeżeli macie ochotę książkową historię złapać tu i teraz, bez dostawy i spotykania się z kurierem, bo zwróćcie uwagę na ebooki i audiobooki, bo w TaniaKsiazka.pl możecie je teraz złapać do nawet 40% taniej.

Pomysły na spędzenie czasu w domu >

Sposoby na nudę to nie tylko książki. Warto czas poświęcić kreatywnej rozrywce i tu świetnie sprawdzą się planszówki. Do tego nie zapominajmy o dzieciach. Ekipa księgarni wybrała dla nich książeczki, gry i zabawki. Niektóre z nich możecie złapać nawet o połowę taniej.

A w jaki sposób Wy będziecie spędzać czas w domu? Mam nadzieję, że macie zamiar nadrobić czytelnicze zaległości? Trzymacie się zdrowo!

#zostańwdomu - pomysły na spędzenie czasu od TaniaKsiazka.pl >