Życie jest zbyt krótkie - nowa książka Abby Jimenez

Czekacie na nową książkę Abby Jimenez? Autorka bestsellera To tylko przyjaciel ma dla swoich czytelników całkiem nową, romantyczną opowieść, w której dwoje przyjaciół po przejściach będzie musiało odnaleźć drogę do miłości. Już niedługo premiera książki Życie jest zbyt krótkie.

Życie jest zbyt krótkie - nowa książka Abby Jimenez już w listopadzie

Nowa książka Abby Jimenez: Życie jest zbyt krótkie
…żeby nie kochać!

Mówi się, że od przyjaźni do miłości tylko krok. Czy przekonają się o tym bohaterowie nowej romantycznej książki obyczajowej Abby Jimenez?

Autorka przygotowała czytelnikom kolejną romantyczną historię. W swojej nowej książce Życie jest zbyt krótkie zestawia ze sobą dwoje bohaterów, a każde z nich ma swój bagaż doświadczeń.

Życie jest zbyt krótkie: o czym będzie książka?

Kiedy prawnik Adrian Copeland zaniepokojony płaczem noworodka, puka do drzwi Vanessy, żadne z nich nawet nie przypuszcza, że właśnie poznało przyjaciela.

Kobieta zajmuje się siostrzenicą, bo jej uzależniona od substancji oduczających siostra, nie jest w stanie sprostać rodzicielstwu. Dzięki Adrianowi, który uspokaja dziewczynkę, Vanessie udaje się w końcu przez chwilkę odpocząć.

Szybko odkrywają, że lubią spędzać ze sobą czas, więc między nimi rozkwita przyjaźń. Tylko przyjaźń — w czym oboje są zgodni. Żadne z nich nie szuka i nie ma zamiaru szukać niczego więcej.

Życie jest zbyt krótkie - romantyczna powieść obyczajowa

Za Adrianem bardzo trudne rozstanie. Z kolei Vanessa ma na głowie problemy ze zdrowiem. Jest pewna, że choruje na ALS, więc nie ma serca, żeby kogokolwiek tym obarczyć. Kobieta prężnie działa na YouTube. Kanał podróżniczy, który prowadzi, cieszy się takim powodzeniem, że Vanessa jest w stanie się z niego utrzymać i jeszcze dokładać się do badań nad lekiem na stwardnienie zanikowe boczne.

Ich przyjaźń szybko się rozwija. Adrian i Vanessa bardzo się do siebie zbliżają. Czy mimo wszystkich granic, jakie sobie postawili, będą w stanie zostawić relację na tym samym poziomie?

Życie jest zbyt krótkie Abby Jimenez będzie mieć premierę już 11 listopada. Książka właśnie pojawiła się w przedsprzedaży. Możecie ją znaleźć w tym miejscu.

Sprawdź też: