4. sezon Opowieści podręcznej - zwiastun i data premiery 4 sezon opowieści podręcznej

Od premiery trzeciego sezonu serialu Opowieść podręcznej minęły już prawie trzy lata! Trzeba przyznać, że tak długie czekanie na kontynuację ulubionej serii negatywnie wpływa na pamięć. Z tego też względu wielu fanów ekranizacji głośnej powieści Margaret Atwood wprost wyrażało swoje poirytowanie, żaląc się w przestrzeni wirtualnej, że kompletnie już nie pamiętają, jak zakończyła się poprzednia seria. No dobrze, ale już nie trzeba będzie dłużej czekać, bowiem pod koniec kwietnia zobaczymy 4. sezon Opowieści Podręcznej!

4 sezon Opowieści podręcznej Książki szukaj na TaniaKsiazka.pl >>

Fot. Fragment filmu

4. sezon Opowieści podręcznej

26 kwietnia 2017 roku na platformie streamingowej Hulu miał swoją premierę pierwszy odcinek pierwszego sezonu ekranizacji powieści Margaret Atwood z 1985 roku. I wtedy rozpoczął się prawdziwy boom na ten serial. Masa ludzi zafascynowała się opowieścią wykreowaną przez kanadyjską pisarkę, na której podstawie powstał scenariusz amerykańskiej produkcji. W tym czasie wzrosło również zainteresowanie samą książką, która w Polsce debiutowała w 1992 roku. Wtedy nie zdołała zjednać sobie tylu serc. Dziś jest na językach wszystkich. Ponieważ mimo że jesteśmy 4 lata później, zainteresowanie Opowieścią podręcznej nie słabnie, zarówno serialem, jak i literackim pierwowzorem. Zwłaszcza w chwili, gdy w przestrzeni publicznej trwa szeroka dyskusja na temat łamania praw kobiet.

Fani serii o Gilead, dystopijnym świecie, w którym uprzedmiotowione kobiety sprowadzone do roli inkubatorów, pragną odzyskać wolność, z zapartym tchem oglądali kolejne epizody wszystkich trzech sezonów. Widzowie kibicujący Elizabeth Moss wcielającej się w role Offred zostali jednak przez twórców produkcji wystawieni na ciężką próbę. Żeby poznać dalsze losy ich ulubionej bohaterki, musieli czekać aż trzy lata. To jednak koniec tej drogi wypełnionej nieznośnym oczekiwaniem. Jest światło w tunelu!

Już 28 kwietnia, czyli prawie dokładnie 4 lata od emisji pierwszego odcinka w historii, w serwisie Hulu pojawi się 4. sezon Opowieści podręcznej. W Polsce będziemy mogli go zobaczyć dosłownie dzień później, kiedy to trafi na platformę HBO GO. Czego możemy się spodziewać po nowych odcinkach? Zobacz trailer i odliczaj dni do 29 kwietnia!

Książkę Opowieść podręcznej znajdziesz w tym miejscu, natomiast jej kontynuację, Testamenty zamówisz po przejściu na tę stronę.

Powiązane artykuły: