Oskarżenie

Uwaga, kolejna książka Mroza! – Wiem, że taka wiadomość wielu z Was już po prostu nie dziwi. Autor wciąż wydaje nowe książki, zresztą ku uciesze swoich fanów. Jeżeli jednak nawet niektórzy z Was uważają, że może już tak trochę “za często”, “za dużo” to i tak z pewnością nie odmówicie sobie kolejnej książki z cyklu z Joanną Chyłką. Ta bestsellerowa seria porwała tysiące fanów dobrego kryminału w Polsce. Sprawdźcie, kiedy Joanna Chyłka tom 6. zawita na księgarniane półki.

Joanna Chyłka tom 6. – kolejna zagadka?

Remigiusz Mróz lubi zagadki i to nie tylko te, misternie wplecione w fabułę swoich książek. Niedawno wydawnictwo, które wydaje książki autora, wysyłało do blogerów puzzle, które finalnie miały ułożyć obraz okładki jego najnowszej książki, Czarnej Madonny. Do tego był także bilet lotniczy i inne elementy, które miały podpowiedzieć, o czym będzie najnowsza książka autora, zresztą nienależąca dotąd do żadnej, znanej serii. Więcej informacji>>>>>

6. tom z Chyłką. zródło zdjęcia: instagram.com/joanna.czyta

źródło: instagram.com/joanna.czyta

Joanna Chyłka tom 6. – co wiadomo?

Stwierdzam, nie tylko na tym przykładzie fakt, że autor lubi zagadki. Okazuje się, że już 27 września ma się ukazać 6. tom serii z Joanną Chyłką, zatytułowany Oskarżenie. Jednak na razie o książce nic na dobry ład nie wiadomo. Ba! Sama dowiedziałam się o niej od innej redaktorki naszego serwisu, a ona z kolei od autorki profilu: instagram.com/joanna.czyta, która miała już możliwość przeczytania Czarnej Madonny (Premiera: 19 lipca). Joanna zauważyła nową, nieznaną okładkę właśnie na końcu tej książki. (Zdjęcie możecie zobaczyć po lewej). Ponadto informacje o książce ukazały się już na serwisie lubimyczytac.pl, ale na razie bez opisu fabuły, za to z datą premiery: 27 września.

Powiązane: NOWA KSIĄŻKA MROZA JUŻ 19 LIPCA! O CZYM BĘDZIE?

Od premiery ostatniej książki z cyklu z Joanną Chyłką minęły zaledwie cztery miesiące. Premiera miała miejsce 17 marca, a więc kolejna książka ukaże się z zaledwie półroczną przerwą. Z pewnością wielu z Was naprawdę cieszy się, że nie trzeba czekać na kolejny tom 5 lat, tak, jak w przypadku niektórych popularnych autorów.

Joanna Chyłka tom 5. z zamachami w tle

InwigilacjaFabuła Inwigilacji doskonale wpisuje się w bieżące sprawy polityczne i społeczne. Bohaterem jest mężczyzna, który zaginął na wakacjach w Egipcie. Ku uciesze rodziny chłopak się odnajduje, jednak zaprzecza, że jest tym, za kogo go uważają. Jakby tego było mało, przeszedł na islam i zaczęły interesować się nim służby. Czy Chyłka poradzi sobie z taką sprawą? Czy poradzi sobie z własnymi uprzedzeniami?

W oczekiwaniu na kolejny tom z serii, sięgnijcie po inne tytuły Remigiusza Mroza. Pamiętajcie, że autor wydaje także książki pod pseudonimem: Ove Løgmansbø. Którą serię lubicie najbardziej?