Ciekawostki o książkach

Antologia z twoim nazwiskiem od Fabryki Słów!

fabrykasłow

Niedawno na swoim facebookowym profilu, Fabryka Słów, ogłosiła ciekawe przedsięwzięcie z okazji swojego 15-lecia. Otóż, zamierzają oni wydać antologię, w której mieścić będą się największe nazwiska polskiej fantastyki. To jednak nie wszystko! Swoim fanom złożyli propozycję nie do odrzucenia.

Chcesz, by i twoje nazwisko znalazło się w tak świetnej publikacji, wśród nazwisk, które kojarzone są w całej Polsce a nawet poza jej granicami? Nic prostszego. Wystarczy, że na podany przez Fabrykę Słów adres antologia@fabrykaslow.com.pl, wyślesz swoje opowiadanie. Termin składania prac upływa wraz z końcem czerwca. Tematyka opowiadania jest dowolna. Muszą być to teksty niepublikowane wcześniej nigdzie indziej. Twórcy pomysłu podkreślają, że nie jest to rodzaj konkursu. Opowiadanie zostanie wybrane według ich subiektywnej oceny. Szansę na publikację ma tekst, który to oni uznają za najlepszy.

To świetna okazja, by wszyscy amatorzy pisania opróżnili swoje szuflady i podzielili się swoją twórczością z innymi. To także nie lada wyróżnienie, znaleźć się w antologii, wśród najbardziej rozpoznawalnych nazwisk pisarzy fantastyki. Szczęśliwiec, któremu uda się osiągnąć taki sukces z pewnością otworzy sobie drogę do dalszej, pisarskiej kariery. Kto wie, może jacyś łowcy talentu dostrzegą potencjał w amatorskim opowiadaniu i zechcą podjąć współpracę z danym autorem?

Tak czy inaczej, to również dobra zabawa i motor napędowy dla wszystkich, którzy z jakiś powodów zaprzestali chwilowo rozwijać swój warsztat pisarski. Z pewnością przyjemnie będzie mieć wśród swoich książek antologię z wypisanym tam, własnym nazwiskiem. Tak, więc nie czekaj ani chwili dłużej! Klawiatura w dłoń i do dzieła! Pamiętaj, że termin upływa z końcem czerwca a tematyka opowiadania jest dowolna. Życzymy powodzenia!