Becoming Michelle Obamy - wersja dla nastolatków

Była pierwsza dama Stanów Zjednoczonych powtórnie wydała swoją bestsellerową autobiografię Becoming. Moja Historia. Tym razem jednak dostosowała jej formę do potrzeb młodszych odbiorców. Becoming Michelle Obamy w wersji dla nastolatków już niedługo pojawi się w księgarniach. Więcej szczegółów znajdziecie poniżej.

Becoming Michelle Obamy - wersja dla nastolatków

Becoming Michelle Obamy – wersja dla nastolatków

Pierwsze wydanie Becoming. Mojej historii ukazało się w lutym 2019 r., jednocześnie w 24 krajach. Szybko okazało się, że książka aktywnej społecznie i cenionej pierwszej damy zdobyła dużą popularność na całym świecie. W autobiografii Michelle Obama podzieliła się opowieściami z dzieciństwa, opisała zarówno prywatne, jak i zawodowe wzloty i upadki, które przeżyła na drodze do Białego Domu.

Tym razem żona Baracka Obamy postanowiła zwrócić się w kierunku młodych, wchodzących w dorosłość ludzi, którzy stoją przed wyborem życiowej ścieżki i poszukują inspiracji.

W skierowanej do młodych czytelniczek i czytelników książce Michelle Obama pokazuje, jak odnaleźć w życiu swój własny głos.

Dowodzi także, że każdy młody człowiek, niezależnie od sytuacji życiowej, może nie tylko bardziej świadomie iść własną drogą, lecz także pomagać innym.

Podkreśla, że nikt nie jest doskonały, a tym, co naprawdę się liczy, jest nieustanne poszukiwanie siebie.

Odważnie opowiadając własną historię, pyta nastolatki: kim jesteście i kim chciałybyście/chcielibyście się stać?

fragment opisu od wydawcy

Nowa wersja Becoming przeszła niewielkie zmiany redakcyjne i graficzne. W odświeżonej autobiografii Michelle Obamy pojawiły się także dodatkowe przypisy i uzupełnienia tekstu. Dodatkowo była pierwsza dama USA dołączyła do książki nową przedmowę, napisaną z myślą o nastolatkach i skierowaną właśnie do młodzieży.

Becoming. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników Michelle Obama

Michelle Obama Becoming. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników

Premiera polskiego wydania Becoming. Mojej historii. Dla młodych czytelniczek i czytelników odbędzie się 24 listopada 2021 roku.

Autobiografia Michelle Obamy ukaże się nakładem Wydawnictwa Agora.

Książkę już teraz można zamówić przedpremierowo W TYM MIEJSCU.

Zobacz także: