The Kissing Booth 3

To już pewne! Będzie The Kissing Booth 3 i w związku z tym fani popularnej produkcji, która jest dostępna na platformie Netflix, mają sporo powodów do zadowolenia. Jak z pewnością orientuje się większość z was, projekt ten to nic innego jak ekranizacja popularnej serii, stworzonej przez Beth Reekles. Książki okazały się ogromnym, międzynarodowym hitem, zaskarbiając sobie serca miłośników literatury młodzieżowej. Trudno więc się dziwić, że historią w końcu zainteresował się też świat filmu. Teraz, jak się okazuje, widzowie mogą liczyć na trzecią część popularnej produkcji. Co więcej, w sieci pojawiła się krótka zapowiedź, którą z przyjemnością wam dziś zaprezentujemy!

The Kissing Booth 3

Kadr z zapowiedzi filmu The Kissing Booth 3, źródło youtube.com

The Kissing Booth 3 – co wiemy o tym filmie?

Wiadomość o trzeciej części z pewnością cieszy fanów produkcji. Zwłaszcza że całkiem niedawno na platformie Netflix pojawił się film The Kissing Booth 2. Teraz wiadomo, że produkcja doczekała się kontynuacji. Co więcej, film został już nakręcony! Ponieważ twórcy połączyli prace i podczas zdjęć do drugiej części w RPA, zrealizowali też ujęcia do kolejnej produkcji.

W filmie nie zabraknie oczywiście gwiazd poprzednich części. W związku z tym w rolach głównych pojawili się ponownie Joey King jako Elle, Jacob Elordi jako Noah i Joel Courtney jako Lee. Akcja The Kissing Booth 3 rozgrywa się w wakacje, które poprzedzają rozpoczęcie studiów przez Elle. Przed dziewczyną niełatwe zadanie, ponieważ musi wybrać spośród dwóch opcji. Może zdecydować się na Harvard, gdzie obecnie studiuje Noah lub Berkeley – tam z kolei został przyjęty Lee.

Najnowsza produkcja zostanie pokazana na platformie Netflix w 2021 roku, tym samym fani muszą uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości. Na osłodę oczekiwania podrzucamy wam krótką zapowiedź, udostępnioną przez streamingowego giganta. Koniecznie dajcie nam też znać, czy widzieliście poprzednie dwie części i jak wasze wrażenia!

Tymczasem wszystkich czytelników, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z książkową serią, odsyłamy tutaj. Sprawdźcie koniecznie te pozycje, ponieważ to idealna lektura na letnie dni.