Będziesz tego żałować Alicji Sinickiej

Alicja Sinicka po bestsellerowej serii oławskiej (Stażystka, Obserwatorka i Służąca) przygotowała dla swoich czytelników całkiem nowy cykl thrillerów – Uwikłane. Już sama nazwa sugeruje, że nowe historie, tak jak poprzednie książki Sinickiej, będą skupione wokół postaci kobiecych. Pierwsza odsłona nowej serii, thriller Będziesz tego żałować, pojawi się na półkach księgarń już 19 maja.

Będziesz tego żałować Alicji Sinickiej - sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Będziesz tego żałować Alicji Sinickiej — w poszukiwaniu bezpieczeństwa

Iga, główna bohaterka nowej książki Sinickiej, poszukuje miejsca, które będzie gwarantem poczucia bezpieczeństwa. Od czasu, kiedy ktoś brutalnie zaatakował jej przyjaciółkę, Iga panicznie boi się, że też może paść ofiarą ataku. Wszędzie widzi zagrożenie i czuje, że ktoś ją obserwuje. Jest już zmęczona obawami, dlatego postanawia się przeprowadzić na strzeżone osiedle. Tylko czy wysokie mury ogrodzenia wystarczą, żeby w końcu mogła poczuć się bezpiecznie?

Dziwne reguły i dziwni sąsiedzi

Już sama nazwa „Osiedle Marzeń” daje Idze nadzieję, że w końcu znajdzie swój azyl. Do tego dodajmy jeszcze nowoczesny system ochrony i bardzo zgraną społeczność. Jednak mieszkańcem Osiedla Marzeń nie może zostać każdy. Iga musi obiecać, że będzie przestrzegać kilku zasad. Może i są nieco… dziwne, ale to nic takiego, czego nie zrobiłaby w zamian za bezpieczeństwo i odpoczynek od ciągłego oglądania się przez ramię.

Będziesz tego żałować Alicji Sinickiej - sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Azyl, czy koszmar?

Mija kilka tygodniu, kiedy do początkowych reguł dołączają kolejne, jeszcze dziwniejsze. Wszystko wskazuje na to, że cena za azyl będzie znacznie większa, niż początkowe kalkulacje Igi. Co jeszcze będzie musiała zrobić kobieta, które pragnie jednego – schować się przed niebezpieczeństwem, jakie czyha na nią na zewnątrz. Czy to możliwe, że miejsce z jej marzeń, tak naprawdę jest pułapką?

Będziesz tego żałować to thriller domestic noir, który otwiera całkiem nową serię od Alicji Sinickiej. Jej książki zdobyły uznanie czytelników tym, że łączą dreszczowiec z wątkami romansowymi. Toteż powieści tej autorki podobają się zarówno miłośnikom thrillerów, jak i romansów.

Nowa książka Alicji Sinickiej pojawi się w księgarniach dopiero w połowie maja, ale już dziś możecie ją zamówić w przedsprzedaży w tym miejscu.

Sprawdź też: