PolecamyPromocje

Black Week w TaniaKsiazka.pl – Galaktyka Promocji

Black Week w TaniaKsiazka.pl - Galaktyka Promocji Black Week w TaniaKsiazka.pl -

Książkoholiku! Właśnie rozpoczął się jeden z najlepszych tygodni w całym Twoim roku! Black Week w TaniaKsiazka.pl, który potrwa od 22 do 28 listopada. To doskonała okazja, by zaopatrzyć się w wymarzone książki, gry i komiksy tańsze nawet do -70%! W tym czasie nie tylko Twoja biblioteczka ma szansę się powiększyć. Bo czy może być lepszy moment na skompletowanie prezentów pod choinkę? W naszej zaprzyjaźnionej księgarni internetowej znajdziesz moc inspiracji, a to wszystko we wspaniałej kosmicznej atmosferze. TaniaKsiazka.pl tym razem zabiera nas bowiem w Galaktykę Promocji oferując gwiezdny lot przez konstelacje obniżek. Nałóż skafander, hełm i wsiadaj do LiteratuRakiety!

Black Week w TaniaKsiazka.pl Sprawdź >>

Black Week w TaniaKsiazka.pl – Galaktyka Promocji

Rozpoczął się Black Week na TaniaKsiazka.pl! NASA zaprzyjaźniona księgarnia internetowa w dniach 22-28 listopada oferuje całą Galaktykę Promocji. Oznacza to, że właśnie wystartowały Kosmiczne Promki, których nie możesz przegapić. Cel misji jest bardzo prosty – odwiedzić wszystkie fascynujące miejsca w tej niezmierzonej czasoprzestrzeni, złapać solidne porcje materii książkowego wszechświata i poczuć pełnię szczęścia. Oto jakie punkty uwzględnia plan lotu:

Czekamy również na Wielki Wybuch, czyli Black Friday, który -póki co – jest tajemnicą, dlatego warto zajrzeć tutaj 26 listopada.

Co więcej w Black Week w TaniaKsiazka.pl ?

Biorąc pod uwagę, że zbliża się Boże Narodzenie, TaniaKsiazka.pl przygotowała również Odlotowe Inspiracje, gdzie znajdziesz odlotowe Prezenty na Święta. Propozycji podarków pod choinkę możesz poszukać także w najnowszym numerze BookFormatora, gdzie czeka na Ciebie moc książek w obniżonych cenach. Pamiętaj, Książkowy Święty Mikołaj ma szacunek w kosmosie!

No i teraz hit! Darmowa Dostawa do Paczkomatu dla Klientów VIP! Black Week w TaniaKsiazka.pl to okazja, by dołączyć do SatElity i do końca listopada za zamówienie od 69 zł (a nie jak zawsze od 169 zł) zapłacić 0 zł za dostawę! Żeby dołączyć do VIP, musisz zalogować się na konto klienta i zaznaczyć zgodę na otrzymywanie SMS, a w celu skorzystania z promocji musisz być zalogowanym użytkownikiem oraz musisz mieć aktywną zgodę na SMS i newsletter.

Przez najbliższy tydzień możesz również złapać kod zniżkowy na zakupy w sklepie ekologicznymi kosmetykami i zdrową żywnością Bee.pl, gdzie zaopatrzysz się w produkty spożywcze, kosmetyki i w asortyment dedykowany mamom i dzieciom.

Wyczuwam Twoją gotowość do eksploracji Galaktyki Promocji, zatem:

>> Leć na Black Week w TaniaKsiazka.pl << 

Black Week na TaniaKsiazka.pl Sprawdź >>

Czytaj także: