Cymanowski Młyn – zaskakujący duet Magdaleny Witkiewicz & Stefana Dardy

Ta informacja to było totalne zaskoczenie. Co prawda Magdalena Witkiewicz coś tam podszeptywała o tym, że pisze książkę w duecie. Mówiła też, że będzie to książka pisana z kimś, z kim nigdy wcześniej nie pisała. Zgadywankom nie było końca i chyba nikt nie zgadł. Kilka dni temu w końcu się wydało! Cymanowski Młyn to połączenie powieści obyczajowej i thrillera.

Magdalena Witkiewicz i Stefan Darda napisali razem książkę o intrygującym tytule Cymanowski Młyn!

Nikt nie spodziewał się takiego połączenia. Co prawda Magdalena Witkiewicz już pisała wspólne książki z pisarzem komedii kryminalnych Alkiem Rogozińskim, ale żeby thriller??? To jest prawdziwy szok! Pozytywny szok! Fani, zarówno Witkiewicz, jak i Dardy na pewno zacierają już ręce i nie mogą się doczekać lektury!

W głowie czytelników na pewno kotłuje się multum pytań!

Skąd takie połączenie? Kto wpadł na ten pomysł? Jak udało im się połączyć powieść obyczajową z thrillerem?

Na te wszystkie pytania odpowiedzi poznamy już 13 lutego! Właśnie na ten dzień przewidziana jest premiera książki.

Cymanowski Młyn –  o czym będzie książka?

Małżeństwo Moniki i Macieja przechodzi głęboki kryzys. Oboje łudzą się, że tajemniczy prezent: urlop w leśnym pensjonacie, z dala od ludzi i cywilizacji, może jeszcze wszystko uratować. Początkowo ulegają romantycznym chwilom, jednak nagły wyjazd Macieja budzi demony przeszłości. Łukasz, przystojny syn właściciela, do złudzenia przypomina Monice jej byłego narzeczonego. Czy to tylko przypadkowe podobieństwo?

Wyjazd, który miał ratować związek, okazuje się początkiem trudnych do wyjaśnienia i niepokojących zdarzeń. Nic nie jest oczywiste, bohaterowie głęboko skrywają tajemnice, a na światło dzienne wypływają przerażające wspomnienia o krwawych zbrodniach sprzed lat.

Kim tak naprawdę jest Łukasz? Czy małżeństwo Moniki i Maćka przetrwa próbę sił? I jaką rolę pełni dziewczynka ze starej wyblakłej fotografii?

Cymanowski Młyn to totalne zaskoczenie!

Ja już nie mogę się doczekać momentu, kiedy ta książka trafi w moje ręce! Jestem szalenie ciekawa, co wyszło pisarzom z połączenia powieści obyczajowej i thrillera. Ta książka to na pewno ogromne zaskoczenie, zarówno dla fanów Magdaleny Witkiewicz, jak i dla fanów Stefana Dardy. Z pewnością fani obu pisarzy sięgną po tę książkę z ogromną ciekawością i będą chcieli sami się przekonać, co wyszło z tego zaskakującego duetu!

Jeśli tak samo jak ja, jesteście ciekawi tej lektury, to nie czekajcie ani chwili dłużej i już dziś zamówicie swój egzemplarz tutaj >>  Premiera już 13 lutego!