Czerwcowe zapowiedzi komiksowe 2021

Spragniony epickiej przygody? Sprawdź czerwcowe zapowiedzi komiksowe 2021 i wyrusz na podbój kosmosu lub towarzysz superbohaterom w służbie walki ze złem! Wybór należy do Ciebie.

Czerwcowe zapowiedzi komiksowe 2021 – zestawienie nowości

Czerwcowe zapowiedzi komiksowe 2021: Diuna. Znajdziesz ją na TaniaKsiazka.pl

Diuna. Powieść graficzna. Księga 1

Czerwcowe zestawienie rozpoczynamy wyjątkową propozycją dla fanów sci-fi. Otóż ten miesiąc rozpoczynamy premierą klasycznej powieści przełożonej na wersję ilustrowaną.

Raúl Allén i Patricia Martín biorą na warsztat Diunę – wielowątkową powieść o bogatej treści, i w języku wizualnym przedstawiają wszystkie jej niuanse i podteksty.

Ilustracje mają duży rozmach, pokazują postaci o wielkiej sile wyrazu i prowadzą czytelnika przez świat walczących rodów oraz gigantycznych czerwi pustyni jak przez fantastycznonaukowy park tematyczny. Czy udało im się sprostać zadaniu? Sprawdźcie sami!

PREMIERA: 1 czerwca

Wonder Woman tom 3 znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Wonder Woman. Tom 3

Przed Wami trzecia część zbiorczego wydania przygód Diany, księżniczki Amazonek. Diana, znana na Ziemi jako Wonder Woman, przybyła do naszego świata z ambitną misją. Bohaterka miała za pomocą miłości doprowadzić do trwałego pokoju, co nie spodobało się ani niektórym ludziom, ani bogom.

Wśród jej wrogów znajduje się m.in. tajna organizacja Checkmate. Jeden z jej przywódców, Max Lord, opanowuje umysł Supermana, aby zwabić księżniczkę w pułapkę. Chcąc ratować przyjaciela, Diana dokonuje czynu, który stawia ją poza nawiasem społeczności superbohaterskiej.

Na dodatek wkrótce Wonder Woman będzie musiała dokonać dramatycznego wyboru – czy ważniejsza jest dla niej misja wśród ludzi, czy ratowanie życia sióstr

PREMIERA: 2 czerwca

Batman i Wojownicze Żółwie Ninja – szukaj ich na TaniaKsiazka.pl

Batman. Wojownicze Żółwie Ninja

Wśród czerwcowych premier znajduje się także jeden z najciekawszych crossowerów ostatnich lat. No bo powiedzcie szczerze, czy kiedykolwiek wyobrażaliście sobie Wojownicze Żółwie Ninja w towarzystwie Człowieka Nietoperza?

Przekonajcie się, jak doszło do spotkania najsłynniejszych bohaterowów z dwóch odrębnych uniwersów, gdzie złowrogi kosmita przejął jedną z najniebezpieczniejszych technologii ze świata DC Comics, aby zrealizować szalony plan stworzenia fuzji światów, którą nasi bohaterowie uznawaliby za dom…

PREMIERA: 16 czerwca

Wiedźmin. Zatarte wspomnienia znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Wiedźmin. Zatarte wspomnienia. Tom 5

Jedną z ciekawszych czerwcowych zapowiedzi, jest kolejny tom przygód Białego Wilka. Kiedy wydawałoby się, że zlecenia stoją, a Geralt nie ma już nic do roboty, niespodziewanie pani burmistrz pewnego miasteczka prosi wiedźmina o pomoc w pozbyciu się mglaków atakujących dzieci.

Jednak nasz bohater ma przeczucie, że pod pozornie prostym zleceniem kryje się poważniejsza sprawa. Zwłaszcza że w miasteczku rezyduje stary mag, który bez problemu powinien uporać się z mglakami.

Tymczasem pani burmistrz okazuje się chętna do współpracy, ale tylko na swoich warunkach…

PREMIERA: 16 czerwca

Czerwcowe zapowiedzi komiksowe 2021: Toń – znajdziesz ją na TaniaKsiazka.pl

Hill House Comics. Toń

Toń to trzeci już album kolekcji poświęconej horrorowi we wszelkich odmianach – od krwawej jatki po wiktoriańską opowieść grozy. Tym razem przenosimy się do roku 1983, kiedy to supernowoczesny statek badawczo-wiertniczy Derleth znika w pobliżu kręgu polarnego. Kilkadziesiąt lat później zaczyna nadawać wezwanie pomocy…

Dlaczego statek zniknął? Odkrycie tej zagadki nie będzie takie proste, ponieważ do atolu rości sobie prawa Rosja, a niedawne tsunami obudziło mroczne siły drzemiące od tysiącleci na dnie oceanu. Wskocz w toń krwawej wariacji na temat mitologii Lovecraftowskiej i horroru lat osiemdziesiątych XX wieku.

PREMIERA: 16 czerwca

Skarga Utraconych Ziem – szukaj jej na TaniaKsiazka.pl

Skarga Utraconych Ziem. Inferno. Tom 2. Cykl 3 Czarownice

Stary król zawiera przymierza z rodami możnowładczymi, a Czarodziejki wspierają władcę. Wydaje się więc, że w krainie rządzonej przez Brendama jest szansa na trwały pokój.

Jednak zarówno żona, jak i prawowity syn króla są ludźmi złymi, którzy wejdą w przymierze z każdą mroczną mocą, aby jak najszybciej zdobyć władzę, dlatego też przesłanki o pokoju mogą wydawać się przedwczesne…

Kiedy Brendam przyjmuje na dwór i oficjalnie uznaje swojego nieślubnego syna Viviena, podła królowa wchodzi w układ z potężną czarownicą o postaci smoka. Szybko jednak okazuje się, że bestia ma własne plany co do przyszłości Eruin Dulei. Czy Vivien i wspierające go siły światła będą w stanie przeciwstawić się nowemu zagrożeniu?

PREMIERA: 16 czerwca

Venom. Komiks znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Venom. Tom 1

Pod Nowym Jorkiem budzi się przedwieczny koszmar, a kosmiczny symbiont, z którym połączył się były reporter Eddie Brock, zaczyna popadać w obłęd. Para nadal jednak przemierza nocne miasto i strzeże niewinnych jako śmiertelnie groźny Venom… przynajmniej do czasu, aż na jej drodze staje monstrum sprzed narodzin światła!

Zmierz się z Venomem i poznaj historię pochodzenia symbiontów. Jednak czy jesteś na nią gotowy?

PREMIERA: 16 czerwca

Usagi Yojimbo. Tom 8 znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Usagi Yojimbo Saga. Księga 8

Jesteście gotowi na kolejny tom przygód uszatego ronina? Tym razem Usagi dwukrotnie będzie pomagał inspektorowi Ishidzie. Wspólnie wyjaśnią sprawę podwójnego morderstwa w pewnej przydrożnej gospodzie oraz rozwiążą zagadkę malowidła, które według legendy jest obciążone klątwą.

Odważny królik znów natknie się na swoje dawne znajome – sprytną złodziejkę Kitsune oraz byłą przywódczynię klanu ninja, waleczną Chizu. Obie wciągną go w krwawą walkę o tajemniczy zwój. Sprawa okaże się mieć dużo większe znaczenie – i to dla całej Japonii – niż samuraj początkowo sądzi.

Długouchy ronin stawi także czoła demonicznemu wysłannikowi króla Portugalii, będzie świadkiem zaskakującego finału wieloletniej rozgrywki między jednorękim szermierzem a bezwzględnym łowcą dłoni oraz przekona się, że handel sosem sojowym może być interesem tyleż smakowitym, co śmiertelnie niebezpiecznym.

PREMIERA: 17 czerwca

Podróż Siódma – znajdziesz ją na TaniaKsiazka.pl

Podróż siódma

Na koniec zostawiliśmy prawdziwą ucztę dla ducha i radość dla oczu – wizjonerską fabułę i ponadczasowy, pełen humoru język Stanisława Lema, przefiltrowane przez wrażliwość uznanego amerykańskiego ilustratora, Jona J Mutha.

Podróż siódma to komiks, picture book i kawał dobrej literatury w jednym. Kolekcjonerski rarytas dla miłośników twórczości autora Dzienników gwiazdowych i jednocześnie doskonały wstęp dla młodych czytelników do flirtu z pisarstwem Lema, który bez wątpienia przerodzi się w wieczną miłość.

Dasz się skusić? 🙂

PREMIERA: 26 czerwca

Czerwcowe zapowiedzi komiksowe 2021 – która z nich będzie Twoją? 🙂

Czerwcowe zapowiedzi komiksowe 2021 znajdziesz na TaniaKsiazka.pl