PolecamyThrillerZapowiedzi i nowości

Czerwona ziemia. Thrillerowy debiut Marcina Mellera – zapowiedź

Czerwona ziemia. Thrillerowy debiut Marcina Mellera - zapowiedź Czerwona ziemia

Marcin Meller znany z arcyciekawych i błyskotliwych felietonów oraz reportaży, okraszonych niejednokrotnie charakterystycznym dla tego dziennikarza poczuciem humoru, nie przestaje zaskakiwać swoich czytelników. Tym razem bowiem sięgnął po gatunek, w którym do tej pory jeszcze nie tworzył. Jego najnowsza książka pt. Czerwona ziemia to ekscytujący i niesamowicie autentyczny thriller, a tym samym powieściowy debiut.  Premierę zaplanowano na 1 czerwca. 

Czerwona ziemia na TaniaKsiazka.pl >>

Czerwona ziemia Marcina Mellera – zaskakujący thriller!

To powieść sensacyjno-przygodowa o ojcu, który próbuje odkupić swoje winy wobec syna. Ale też opowieść o wielkiej miłości, tęsknocie i Afryce. Mam nadzieję, że zarwiecie noc albo dwie.

~ Marcin Meller

Trzymająca w napięciu sensacyjna powieść Czerwona ziemia zabiera czytelnika w daleką, wzruszającą podróż na Czarny Ląd. Historia rozpoczyna się w roku 1996, kiedy to młody dziennikarz Wiktor Tilszer udaje się na wyprawę do Afryki, którą z zaciekawieniem eksploruje wzdłuż i wszerz. Odkrywanie różnorodności tego kontynentu to najprawdopodobniej najbardziej ekscytująca i najpiękniejsza przygoda w jego życiu.

Wiele lat później, w roku 2020, syn uznanego reportera Marcin Tilszer postanawia wyruszyć śladami ojca do Ugandy. Jego celem jet Gulu – miasto w północnej części kraju. 25 lat temu Wiktor otarł się tam o śmierć. Dlatego teraz gdy Marcinowi nie udaje się tam dotrzeć, mężczyzna czuje, że musi rzucić wszystko i rozpocząć poszukiwania syna. Dlatego też bez chwili wahania przerywa dziennikarskie śledztwo, w które zaangażowana jest jego redakcja i jedzie do Afryki. Niestety na miejscu nie jest w stanie dowiedzieć się żadnych konkretów, a tropy prowadzą donikąd. Okazuje się też, że nie da się uciec od przeszłości. I że dawne błędy i podjęte decyzje mogą przynieść zupełnie niespodziewane konsekwencje.

***

Książkę Czerwona ziemia możecie zamówić w tym miejscu, natomiast inne dzieła Marcina Mellera są dostępne pod tym linkiem.

Czytaj także: