CZERWONY PAJĄK BONDY

Czerwony Pająk już wkrótce na TaniaKsiazka.pl

Czerwony Pająk Bondy to długo wyczekiwany przez fanów książek polskiej królowej kryminałów czwarty, ostatni tom serii Cztery żywioły Saszy Załuskiej. Jedni się cieszą, że w końcu książka została zapowiedziana i jest znana data premiery, inni smucą się, że to już koniec… A może dopiero początek? W końcu Katarzyna Bonda uwielbia zaskakiwać swoich Czytelników. Książka ma pojawić się w maju 2018 roku.

Katarzyna Bonda to bez wątpienia wielkie nazwisko na scenie polskiego kryminału, a być może już wkrótce również światowego (książki ukazały się także nakładem dwóch wydawnictw zagranicznych: Hodder & Stoughton i Random House). Pierwsze trzy tomy z serii Cztery żywioły Saszy Załuskiej okazały się wielkimi bestsellerami, a fani z niecierpliwością czekają na finał historii ze słynną profilerką, Saszą Załuską.

Czerwony Pająk Bondy tym razem z wodą 

Katarzyna Bonda słynie z wielkiej pieczołowitości, z jaką buduje akcję swoich książek. Poświęca wiele uwagi szczegółom, odwiedza miasta, w których dzieją się opisywane przez nią wydarzenia. Jednocześnie opowieści z jej książek są zaskakujące, niepokojące, pełne zwrotów akcji i bardzo niebezpiecznych bohaterów. W całej tej historii autorka umiejscowiła charyzmatyczną bohaterkę, Saszę Załuską. Jej udział w rozwiązywanych przez policję zbrodniach jest równie pasjonujący, jak jej bogate życie prywatne. Jednym słowy Katarzyna Bonda w swoich powieściach zawarła wszystkie elementy dobrego kryminału.

O czym będzie Czerwony Pająk Bondy?

Czego możemy się spodziewać po Czerwonym pająku? Niestety na odpowiedź na to pytanie będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Jak dotąd nie ujawniono żadnych elementów fabuły nowej książki Katarzyny Bondy. Wiadomo jedynie, że czwartym żywiołem po powietrzu, ziemi i ogniu będzie: WODA.

Na tę chwilę możemy się jedynie domyślać się, że opisana w książce zbrodnia będzie miała coś wspólnego z wodą, zbiornikami wodnymi, być może próbą utopienia ofiary. Jak do tego wszystko pasuje pająk i kolor czerwony? Tutaj możemy jedynie puścić bujną wodzę naszej wyobraźni.

Cztery żywioły Saszy Załuskiej - kup na TaniaKsiazka.pl

W serii Cztery żywioły Saszy Załuskiej ukazały się do tej pory trzy tomy: I tom: Pochłaniacz – maj 2014, II tom: Okularnik – maj 2015, III tom Lampiony – wrzesień 2016. Czerwony pająk podobnie jak Pochłaniacz i Okularnik ukaże się w maju.

W kwietniu wszystkie okładki z serii Cztery żywioły Saszy Załuskiej otrzymały nową oprawę graficzną. Znajdziecie je powyżej.

Czy jesteście wśród fanów Katarzyny Bondy i odliczacie dni do premiery jej najnowszej książki?