Sapkowski na szczycie Amazona

Data premiery Wiedźmina to coś, na co czekali wszyscy fani twórczości Andrzeja Sapkowskiego. A przede wszystkim każdy, kto zna fantastyczne uniwersum z Geraltem w roli głównej. Jak już wspominaliśmy wcześniej, zarówno data premiery, jak i drugi zwiastun serialu, miały zostać zaprezentowane na Lucca Comics & Games. Teraz kiedy jesteśmy już po tym wydarzeniu, wiemy, że tak też się stało. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego, jak przedstawić Wam nowe informacje, które ujrzały światło dzienne!

Data premiery Wiedźmina

Data premiery Wiedźmina i zwiastun

Zgodnie z zapowiedzią, która pojawiła się na zakończeniu nowego zwiastuna, serial na platformie Netflix będzie dostępny już od 20 grudnia 2019 roku. Trzeba zatem przyznać, że to dość gorąca data, ponieważ w Polsce to zaledwie cztery dni przed Wigilią. Warto przypomnieć, że Gwiazdą produkcji jest Henry Cavill (Wiedźmin), a na ekranie zobaczycie też m.in. Anyę Chalotrę w roli Yennefe oraz Freyę Allan jako Ciri. Jest też polski akcent – Maciek Musiał, którego w prezentowanym dziś zwiastunie widać przez kilka sekund. Niesie pochodnię za Ciri.

Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii na temat samego serialu, po zapoznaniu się już z drugą zapowiedzią. Dlaczego? Ponieważ opinie fanów w sieci są nadal podzielone. Nie brakuje ludzi, którzy są zachwyceni. Jednak dość wyraźne są również słowa krytyki i rozczarowania produkcją. Oczywiście, ciężko jest ocenić całość zaledwie po kilku minutach. Jednak takie zajawki często dużo mówią o planowanej produkcji. W związku z tym koniecznie dajcie nam znać, co wy sądzicie o serialu, stworzonym przez Netflix.

Wszystkich zainteresowanych prozą Andrzeja Sapkowskiego odsyłamy tutaj. Gorąco polecamy jego książki każdemu miłośnikowi literatury fantasy. Autor stworzył kultowy już cykl, który cieszy się popularnością nie tylko w Polsce, ale i poza granicami naszego kraju. Jeśli zatem do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością Sapkowskiego, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Sprawdźcie to koniecznie!

Natomiast poniżej prezentujemy Wam obiecany, drugi zwiastun serialu. Przypominamy również, że data premiery Wiedźmina to 20 grudnia bieżącego roku.